LIGA DOROSTU - NADSTAVBA "A" - SKUPINA 13
2022/2023
|
|||||||||||
team | zápasy | výhry | v/p | p/p | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | SC Kolín | 16 | 14 | 0 | 1 | 1 | 114 | : | 37 | 43 | +77 |
2. | HC Motor České Budějovice "B" | 16 | 12 | 0 | 1 | 3 | 101 | : | 47 | 37 | +54 |
3. | HC Tábor "B" | 16 | 7 | 2 | 0 | 7 | 91 | : | 83 | 25 | +8 |
4. | SK Sršni Kutná Hora | 16 | 3 | 0 | 0 | 13 | 51 | : | 115 | 9 | -64 |
5. | SKLH Žďár nad Sázavou | 16 | 2 | 0 | 0 | 14 | 26 | : | 101 | 6 | -75 |
LIGA DOROSTU - ZÁKLADNÍ SKUPINA - 7
2022/2023
|
|||||||||||
team | zápasy | výhry | v/p | p/p | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | SC Kolín | 16 | 16 | 0 | 0 | 0 | 176 | : | 24 | 48 | +152 |
2. | SK Sršni Kutná Hora | 16 | 11 | 0 | 0 | 5 | 106 | : | 72 | 33 | +34 |
3. | Slovan Moravská Třebová | 16 | 9 | 2 | 0 | 5 | 79 | : | 51 | 31 | +28 |
4. | HC Spartak Choceň | 16 | 9 | 1 | 2 | 4 | 106 | : | 69 | 31 | +37 |
5. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | 16 | 8 | 0 | 3 | 5 | 65 | : | 78 | 27 | -13 |
6. | HC Hlinsko | 16 | 6 | 3 | 0 | 7 | 72 | : | 85 | 24 | -13 |
7. | HC Světlá nad Sázavou | 16 | 3 | 0 | 0 | 13 | 49 | : | 101 | 9 | -52 |
8. | HC Ledeč nad Sázavou | 16 | 2 | 0 | 1 | 13 | 71 | : | 148 | 7 | -77 |
9. | HC Skuteč | 16 | 2 | 0 | 0 | 14 | 41 | : | 137 | 6 | -96 |
LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ - NADSTAVBA "A"
2021/2022
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Slavia Praha | 22 | 16 | 0 | 6 | 142 | : | 56 | 32 | +86 |
2. | BK Mladá Boleslav | 22 | 16 | 0 | 6 | 129 | : | 58 | 32 | +71 |
3. | Rytíři Kladno | 22 | 15 | 1 | 6 | 125 | : | 74 | 31 | +51 |
4. | HC Sparta Praha | 22 | 15 | 0 | 7 | 137 | : | 79 | 30 | +58 |
5. | HC Spartak Žebrák | 22 | 13 | 2 | 7 | 127 | : | 78 | 28 | +49 |
6. | HC Lev Benešov | 22 | 12 | 2 | 8 | 126 | : | 95 | 26 | +31 |
7. | SK Sršni Kutná Hora | 22 | 11 | 0 | 11 | 113 | : | 139 | 22 | -26 |
8. | HC Hvězda Praha | 22 | 9 | 3 | 10 | 105 | : | 117 | 21 | -12 |
9. | HC Letci Letňany | 22 | 9 | 0 | 13 | 76 | : | 81 | 18 | -5 |
10. | Pracovní zálohy Kladno | 22 | 4 | 2 | 16 | 81 | : | 158 | 10 | -77 |
11. | HC Kobra Praha | 22 | 3 | 0 | 19 | 59 | : | 157 | 6 | -98 |
12. | HC Buldoci Neratovice | 22 | 2 | 2 | 18 | 61 | : | 199 | 6 | -138 |
LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA 20
2021/2022
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Lev Benešov | 10 | 10 | 0 | 0 | 93 | : | 30 | 20 | +63 |
2. | HC Hvězda Praha | 10 | 8 | 0 | 2 | 89 | : | 37 | 16 | +52 |
3. | SK Sršni Kutná Hora | 10 | 6 | 0 | 4 | 75 | : | 68 | 12 | +7 |
4. | SC Kolín | 10 | 3 | 0 | 7 | 38 | : | 61 | 6 | -23 |
5. | HC Poděbrady | 10 | 2 | 0 | 8 | 54 | : | 67 | 4 | -13 |
6. | HC Rytíři Vlašim | 10 | 1 | 0 | 9 | 37 | : | 123 | 2 | -86 |
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA 17
2020/2021
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | SK Sršni Kutná Hora | 4 | 4 | 0 | 0 | 33 | : | 18 | 8 | +15 |
2. | HC Lev Benešov | 5 | 4 | 0 | 1 | 58 | : | 19 | 8 | +39 |
3. | HC Hvězda Praha | 5 | 2 | 0 | 3 | 32 | : | 42 | 4 | -10 |
4. | HC Rytíři Vlašim | 4 | 2 | 0 | 2 | 19 | : | 30 | 4 | -11 |
5. | HC Poděbrady | 4 | 1 | 0 | 3 | 29 | : | 25 | 5 | +4 |
6. | SC Kolín | 4 | 0 | 0 | 4 | 9 | : | 48 | 0 | -39 |
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA 33
2019/2020
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | SK Sršni Kutná Hora | 25 | 19 | 0 | 6 | 220 | : | 107 | 38 | +113 |
2. | Pracovní zálohy Kladno | 25 | 16 | 1 | 8 | 280 | : | 148 | 33 | +132 |
3. | HC Smíchov 1913 | 23 | 15 | 1 | 7 | 146 | : | 65 | 31 | +81 |
4. | HC Nymburský Lev | 24 | 14 | 2 | 8 | 165 | : | 112 | 30 | +53 |
5. | HC Benátky nad Jizerou | 25 | 12 | 0 | 13 | 139 | : | 185 | 24 | -46 |
6. | Slavoj Velké Popovice | 25 | 10 | 1 | 14 | 141 | : | 154 | 21 | -13 |
7. | HC Berounští Medvědi | 24 | 8 | 0 | 16 | 104 | : | 161 | 16 | -57 |
8. | HC Kobra Praha | 24 | 7 | 1 | 16 | 132 | : | 186 | 15 | -54 |
9. | HC Rytíři Vlašim | 24 | 5 | 1 | 18 | 94 | : | 260 | 11 | -166 |
10. | HK LEV Slaný | 26 | 5 | 1 | 20 | 97 | : | 346 | 11 | -249 |
11. | HK Kralupy nad Vltavou | 24 | 4 | 0 | 20 | 79 | : | 260 | 8 | -181 |
12. | HC Poděbrady | 25 | 2 | 1 | 22 | 75 | : | 227 | 5 | -152 |
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA 21
2019/2020
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Sparta Praha | 10 | 8 | 1 | 1 | 115 | : | 36 | 17 | +79 |
2. | HC Lev Benešov | 10 | 8 | 1 | 1 | 96 | : | 24 | 17 | +72 |
3. | SK Sršni Kutná Hora | 10 | 6 | 0 | 4 | 72 | : | 45 | 12 | +27 |
4. | SC Kolín | 10 | 4 | 0 | 6 | 54 | : | 69 | 8 | -15 |
5. | HC Rytíři Vlašim | 10 | 2 | 0 | 8 | 31 | : | 118 | 4 | -87 |
6. | HC Poděbrady | 10 | 1 | 0 | 9 | 22 | : | 98 | 2 | -76 |
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - NADSTAVBA "A"
2018/2019
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Lev Benešov | 28 | 24 | 1 | 3 | 217 | : | 104 | 49 | +113 |
2. | HC Buldoci Neratovice | 28 | 21 | 1 | 6 | 192 | : | 104 | 43 | +88 |
3. | HC Hvězda Praha | 28 | 20 | 2 | 6 | 233 | : | 116 | 42 | +117 |
4. | HC Berounští Medvědi | 28 | 19 | 3 | 6 | 211 | : | 107 | 41 | +104 |
5. | SK Sršni Kutná Hora | 28 | 16 | 2 | 10 | 216 | : | 152 | 34 | +64 |
6. | HC Nymburský Lev | 28 | 16 | 1 | 11 | 171 | : | 123 | 33 | +48 |
7. | HC Slavia Praha | 28 | 16 | 0 | 12 | 178 | : | 150 | 32 | +28 |
8. | HC Sparta Praha | 28 | 12 | 3 | 13 | 214 | : | 155 | 27 | +59 |
9. | Pracovní zálohy Kladno | 28 | 12 | 2 | 14 | 204 | : | 209 | 26 | -5 |
10. | Rytíři Kladno | 28 | 12 | 0 | 16 | 239 | : | 190 | 24 | +49 |
11. | SK Černošice | 28 | 8 | 1 | 19 | 137 | : | 198 | 17 | -61 |
12. | BK Mladá Boleslav | 28 | 7 | 0 | 21 | 125 | : | 210 | 14 | -85 |
LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA 23
2018/2019
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Lev Benešov | 10 | 9 | 1 | 0 | 103 | : | 38 | 19 | +65 |
2. | SK Sršni Kutná Hora | 10 | 7 | 0 | 3 | 91 | : | 47 | 14 | +44 |
3. | HC Hvězda Praha | 10 | 6 | 1 | 3 | 94 | : | 40 | 13 | +54 |
4. | HC Rytíři Vlašim | 10 | 3 | 0 | 7 | 58 | : | 108 | 6 | -50 |
5. | SC Kolín | 10 | 2 | 1 | 7 | 38 | : | 86 | 5 | -48 |
6. | HC Poděbrady | 10 | 1 | 1 | 8 | 33 | : | 98 | 3 | -65 |
KRAJSKÁ LIGA DOROSTU
STŘEDOČESKÝ KRAJ 2013/2014
|
|||||||||||
team | zápasy | výhry | v/p | p/p | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | Spartak Vlašim | 27 | 22 | 0 | 2 | 3 | 187 | : | 68 | 68 | +119 |
2. | SK Černošice | 27 | 18 | 2 | 3 | 4 | 152 | : | 68 | 61 |
+84
|
3. | HC Poděbrady | 27 | 18 | 1 | 2 | 6 | 144 | : | 92 | 58 | +52 |
4. | HC Rakovník | 27 | 15 | 3 | 1 | 8 | 166 | : | 138 | 52 | +28 |
5. | Slavoj Velké Popovice | 27 | 15 | 0 | 0 | 12 | 149 | : | 96 | 45 | +53 |
6. | Tatran Sedlčany | 27 | 11 | 0 | 1 | 15 | 107 | : | 114 | 34 | -7 |
7. | HK Kralupy nad Vltavou | 27 | 10 | 2 | 0 | 15 | 105 | : | 117 | 34 | -12 |
8. | HC Slavoj Zbraslav | 27 | 10 | 1 | 1 | 15 | 122 | : | 131 | 33 | -9 |
9. | SK Sršni Kutná Hora | 27 | 6 | 1 | 0 | 20 | 130 | : | 179 | 20 | -49 |
10. | TJ Spartak TOS Žebrák | 27 | 0 | 0 | 0 | 27 | 53 | : | 312 | 0 | -259 |
KRAJSKÁ LIGA DOROSTU
STŘEDOČESKÝ KRAJ 2012/2013
|
|||||||||||
team | zápasy | výhry | v/p | p/p | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | Slavoj Zbraslav | 21 | 17 | 1 | 0 | 3 | 127 | : | 67 | 53 | +60 |
2. | SK Černošice | 21 | 12 | 2 | 1 | 6 | 137 | : | 85 | 41 |
+52
|
3. | HC Rakovník | 21 | 11 | 1 | 2 | 7 | 129 | : | 102 | 37 | +27 |
4. | HC Slavoj Velké Popovice | 21 | 11 | 0 | 3 | 7 | 116 | : | 75 | 36 | +41 |
5. | HK Kralupy nad Vltavou | 21 | 10 | 0 | 1 | 10 | 117 | : | 99 | 31 | +18 |
6. | SK Sršni Kutná Hora | 21 | 8 | 2 | 2 | 9 | 97 | : | 104 | 30 | -7 |
7. | Spartak Vlašim | 21 | 6 | 3 | 0 | 12 | 90 | : | 96 | 24 | -6 |
8. | HC Podblanicko Benešov | 21 | 0 | 0 | 0 | 21 | 33 | : | 218 | 0 | -185 |
KVALIFIKACE O LIGU STARŠÍHO DOROSTU
NA SEZÓNU 2011/2012
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Chrudim | 6 | 4 | 0 | 2 | 40 | : | 23 | 8 | +17 |
2. | SK Sršni Kutná Hora | 6 | 3 | 0 | 3 | 29 | : | 23 | 6 | +6 |
3. | TJ Jablonec nad Nisou | 6 | 3 | 0 | 3 | 26 | : | 35 | 6 | -9 |
4. | HC Baroni Opočno | 6 | 2 | 0 | 4 | 28 | : | 42 | 4 | -14 |
KRAJSKÁ LIGA DOROSTU
STŘEDOČESKÝ KRAJ 2011/2012
|
|||||||||||
team | zápasy | výhry | v/p | p/p | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | SK Sršni Kutná Hora | 21 | 20 | 0 | 0 | 1 | 134 | : | 37 | 60 | +97 |
2. | HC Beroun | 21 | 18 | 0 | 0 | 3 | 178 | : | 52 | 54 |
+126
|
3. | Slavoj Zbraslav | 21 | 10 | 0 | 1 | 10 | 84 | : | 101 | 31 | -17 |
4. | Spartak Vlašim | 21 | 9 | 1 | 0 | 11 | 96 | : | 86 | 29 | +10 |
5. | HC Slavoj Velké Popovice | 21 | 8 | 0 | 2 | 11 | 81 | : | 131 | 26 | -50 |
6. | HC Rakovník | 21 | 7 | 1 | 0 | 13 | 74 | : | 101 | 23 | -27 |
7. | HK Kralupy nad Vltavou | 21 | 5 | 1 | 1 | 14 | 75 | : | 142 | 18 | -67 |
8. | SK Černošice | 21 | 2 | 2 | 1 | 16 | 68 | : | 140 | 11 | -72 |
KRAJSKÁ LIGA DOROSTU
STŘEDOČESKÝ KRAJ 2010/2011
|
|||||||||||
team | zápasy | výhry | v/p | p/p | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Příbram | 23 | 21 | 0 | 0 | 2 | 239 | : | 86 | 63 | +153 |
2. | HC Benešov | 23 | 19 | 2 | 1 | 1 | 183 | : | 42 | 62 | +141 |
3. | Stadion Kutná Hora | 23 | 12 | 1 | 1 | 9 | 125 | : | 108 | 39 | +17 |
4. | Slavoj Velké Popovice | 23 | 11 | 0 | 2 | 10 | 108 | : | 94 | 35 | +14 |
5. | HK Kralupy n.Vlt. | 23 | 6 | 3 | 3 | 11 | 95 | : | 130 | 27 | -35 |
6. | Tatran Sedlčany | 16 | 7 | 2 | 1 | 6 | 69 | : | 72 | 26 | -3 |
7. | Spartak Vlašim | 23 | 7 | 2 | 1 | 13 | 94 | : | 114 | 26 | -20 |
8. | Slavoj Zbraslav | 23 | 2 | 2 | 1 | 18 | 76 | : | 190 | 11 | -114 |
9. | SK Černošice | 23 | 3 | 0 | 2 | 18 | 66 | : | 219 | 11 | -153 |
KRAJSKÁ LIGA DOROSTU
STŘEDOČESKÝ KRAJ 2009/2010
|
|||||||||||
team | zápasy | výhry | v/p | p/p | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Junior Mělník | 24 | 17 | 5 | 1 | 1 | 159 | : | 77 | 62 | +82 |
2. | Slavoj Velké Popovice | 24 | 13 | 2 | 1 | 8 | 136 | : | 91 | 44 | +45 |
3. | Spartak Vlašim | 24 | 13 | 0 | 3 | 8 | 138 | : | 107 | 42 | +31 |
4. | Stadion Kutná Hora | 24 | 13 | 0 | 0 | 11 | 152 | : | 130 | 39 | +22 |
5. | Slavoj Zbraslav | 24 | 11 | 2 | 1 | 10 | 127 | : | 116 | 38 | +11 |
6. | SK Černošice | 24 | 11 | 1 | 1 | 11 | 85 | : | 95 | 36 | -7 |
7. | HC Benešov | 24 | 10 | 1 | 2 | 11 | 128 | : | 135 | 34 | -10 |
8. | HC Rakovník | 24 | 6 | 0 | 0 | 18 | 82 | : | 144 | 18 | -56 |
9. | Tatran Sedlčany | 24 | 3 | 0 | 2 | 19 | 66 | : | 178 | 11 | -112 |
ŽÁKOVKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA "K"
FINÁLOVÁ NADSTAVBA 2008/2009
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | Slavoj Velké Popovice "A" | 4 | 3 | 0 | 1 | 22 | : | 17 | 76 | +5 |
2. | HC Kutná Hora | 4 | 1 | 0 | 3 | 19 | : | 26 | 60 | -7 |
3. | HC Benátky | 4 | 1 | 0 | 3 | 16 | : | 17 | 59 | -1 |
4. | HC Benešov | 4 | 1 | 0 | 3 | 15 | : | 21 | 58 | -9 |
5. | Spartak Vlašim | 4 | 4 | 0 | 0 | 25 | : | 16 | 50 | +9 |
ŽÁKOVKÁ LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA "K"
ZÁKLADNÍ ČÁST 2008/2009
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | Slavoj Velké Popovice "A" | 26 | 23 | 0 | 3 | 227 | : | 68 | 69 | +159 |
2. | HC Kutná Hora | 26 | 19 | 0 | 7 | 166 | : | 107 | 57 | +59 |
3. | HC Benátky | 26 | 18 | 0 | 8 | 153 | : | 73 | 56 | +80 |
4. | HC Benešov | 26 | 18 | 0 | 8 | 154 | : | 84 | 55 | +70 |
5. | Slovan Louny | 26 | 16 | 0 | 10 | 159 | : | 117 | 49 | +42 |
6. | HC Rakovník | 26 | 15 | 0 | 11 | 128 | : | 121 | 46 | +7 |
7. | Slavoj Velké Popovice "B" | 26 | 16 | 0 | 10 | 131 | : | 112 | 44 | +19 |
8. | Spartak Vlašim | 26 | 13 | 0 | 13 | 121 | : | 126 | 38 | -5 |
9. | HC Jablonec | 26 | 13 | 0 | 13 | 115 | : | 120 | 38 | -5 |
10. | HC Cheb | 26 | 12 | 0 | 14 | 96 | : | 138 | 34 | -42 |
11. | HC Mariánské Lázně | 26 | 7 | 0 | 19 | 98 | : | 170 | 22 | -72 |
12. | HC Junior Mělník | 26 | 6 | 0 | 20 | 98 | : | 152 | 20 | -54 |
13. | Tatran Sedlčany | 26 | 3 | 0 | 23 | 69 | : | 173 | 9 | -104 |
14. | Slavoj Zbraslav | 26 | 2 | 0 | 24 | 63 | : | 217 | 6 | -154 |
KRAJSKÝ PŘEBOR - MLADŠÍ ŽÁCI
STŘEDOČESKÝ KRAJ 2007/2008
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | TJ Stadion Kutná Hora | 24 | 22 | 0 | 2 | 159 | : | 44 | 44 | +115 |
2. | SK Černošice | 24 | 12 | 3 | 9 | 113 | : | 97 | 27 | +16 |
3. | HC Rakovník | 24 | 10 | 3 | 11 | 79 | : | 106 | 23 | -27 |
4. | Tatran Sedlčany | 24 | 5 | 5 | 14 | 61 | : | 115 | 15 | -54 |
5. | Slavoj Zbraslav | 24 | 4 | 3 | 17 | 49 | : | 99 | 11 | -50 |
KRAJSKÝ PŘEBOR - MLADŠÍ ŽÁCI
STŘEDOČESKÝ KRAJ 2006/2007
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Vimperk | 16 | 15 | 0 | 1 | 139 | : | 44 | 30 | +95 |
2. | TJ Stadion Kutná Hora | 16 | 13 | 1 | 2 | 124 | : | 51 | 27 | +73 |
3. | Spartak Soběslav | 16 | 9 | 2 | 5 | 94 | : | 51 | 20 | +43 |
4. | HC Sušice | 16 | 9 | 0 | 7 | 86 | : | 73 | 18 | +13 |
5. | Slavoj Zbraslav | 16 | 7 | 3 | 6 | 85 | : | 66 | 17 | +19 |
6. | HK Lev Slaný | 16 | 7 | 0 | 9 | 95 | : | 72 | 14 | +23 |
7. | HC Neratovice | 16 | 5 | 2 | 9 | 67 | : | 100 | 12 | -33 |
8. | SK Černošice | 16 | 2 | 0 | 14 | 28 | : | 152 | 4 | -124 |
9. | HC Rakovník | 15 | 1 | 0 | 15 | 25 | : | 135 | 2 | -110 |
KRAJSKÝ PŘEBOR - 4. a 5. TŘÍD
STŘEDOČESKÝ KRAJ 2005/2006
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Letci Letňany | 18 | 14 | 1 | 3 | 122 | : | 32 | 29 | +90 |
2. | TJ Stadion Kutná Hora | 18 | 13 | 3 | 2 | 96 | : | 53 | 29 | +43 |
3. | Stadion Poděbrady | 18 | 12 | 1 | 5 | 108 | : | 58 | 25 | +50 |
4. | HC Slavia Praha | 18 | 9 | 0 | 9 | 77 | : | 97 | 18 | -20 |
5. | HC Neratovice | 18 | 6 | 1 | 11 | 54 | : | 68 | 13 | -14 |
6. | HC Rakovník | 18 | 4 | 2 | 12 | 43 | : | 100 | 10 | -57 |
7. | SSC Říčany | 18 | 1 | 0 | 17 | 37 | : | 129 | 2 | -92 |
VÝCHODOČESKÁ KRAJSKÁ LIGA - ELÉVOVÉ
FINÁLOVÁ SKUPINA 2004/2005
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Spartak Choceň | 14 | 11 | 0 | 5 | 65 | : | 25 | 22 | +40 |
2. | HC Trutnov | 14 | 10 | 0 | 4 | 51 | 34 | 20 | +17 | |
3. | HC Náchod | 14 | 7 | 2 | 5 | 43 | : | 33 | 18 | +10 |
4. | TJ Spartak Nové Město | 14 | 9 | 0 | 5 | 34 | : | 40 | 18 | -6 |
5. | HC Chrudim | 14 | 5 | 1 | 8 | 23 | : | 37 | 11 | -14 |
6. | TJ Stadion Kutná Hora | 14 | 5 | 0 | 9 | 45 | : | 57 | 10 | -12 |
7. | HC Hlinsko | 14 | 4 | 0 | 10 | 44 | : | 58 | 8 | -14 |
8. | HC Jičín | 14 | 3 | 1 | 10 | 22 | : | 35 | 7 | -13 |
VÝCHODOČESKÁ KRAJSKÁ LIGA - ELÉVOVÉ
PARDUBICKÁ FINÁLOVÁ SKUPINA 2004/2005
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Spartak Choceň | 10 | 9 | 0 | 1 | 65 | : | 33 | 18 | +32 |
2. | TJ Stadion Kutná Hora | 10 | 7 | 0 | 3 | 49 | : | 34 | 14 | +15 |
3. | HC Chrudim | 10 | 6 | 0 | 4 | 28 | : | 23 | 12 | +5 |
4. | HC Hlinsko | 10 | 6 | 0 | 4 | 44 | : | 43 | 12 | +1 |
5. | HC Litomyšl | 10 | 2 | 0 | 8 | 20 | : | 51 | 4 | -31 |
6. | HC Slovan Moravská Třebová | 10 | 0 | 0 | 10 | 15 | : | 45 | 0 | -30 |
VÝCHODOČESKÁ KRAJSKÁ LIGA - ELÉVOVÉ
ZÁKLADNÍ ČÁST - SKUPINA "A" 2004/2005
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | TJ Stadion Kutná Hora | 10 | 8 | 0 | 2 | 65 | : | 23 | 16 | +42 |
2. | HC Chrudim | 10 | 7 | 1 | 2 | 42 | : | 17 | 15 | +25 |
3. | HC Hlinsko | 10 | 6 | 1 | 3 | 64 | : | 26 | 13 | +38 |
4. | HC Skuteč | 10 | 4 | 3 | 3 | 55 | : | 36 | 11 | +19 |
5. | HC Chotěboř | 10 | 2 | 1 | 7 | 14 | : | 54 | 5 | -40 |
6. | HC Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou | 10 | 0 | 0 | 10 | 7 | : | 92 | 0 | -85 |
VÝCHODOČESKÁ KRAJSKÁ LIGA - PŘÍPRAVKA
NADSTAVBOVÁ ČÁST 2003/2004
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | TJ Stadion Kutná Hora | 8 | 5 | 1 | 2 | 40 | : | 27 | 11 | +13 |
2. | TJ Spartak Polička | 8 | 5 | 0 | 3 | 26 | : | 24 | 10 | +2 |
3. | HC Moeller Pardubice | 8 | 4 | 1 | 3 | 40 | : | 43 | 9 | -3 |
4. | HC Litomyšl | 8 | 3 | 0 | 5 | 42 | : | 42 | 6 | 0 |
5. | HC Skuteč | 8 | 2 | 6 | 30 | : | 42 | 4 | -12 |
VÝCHODOČESKÁ KRAJSKÁ LIGA - PŘÍPRAVKA
ZÁKLADNÍ ČÁST 2003/2004
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | TJ Stadion Kutná Hora | 18 | 14 | 1 | 3 | 131 | : | 53 | 29 | +78 |
2. | HC Moeller Pardubice | 18 | 14 | 1 | 3 | 128 | : | 71 | 29 | +57 |
3. | HC Chrudim | 18 | 14 | 0 | 4 | 103 | : | 60 | 28 | +43 |
4. | HC Litomyšl | 18 | 10 | 2 | 6 | 125 | : | 94 | 22 | +30 |
5. | HC Hlinsko | 18 | 8 | 2 | 8 | 93 | : | 97 | 18 | -4 |
6. | HC Chotěboř | 18 | 7 | 2 | 9 | 104 | : | 110 | 16 | -6 |
7. | TJ Spartak Polička | 18 | 6 | 3 | 9 | 61 | : | 58 | 15 | +3 |
8. | HC Skuteč | 18 | 6 | 2 | 10 | 64 | : | 68 | 4 | -4 |
9. | HC Slovan Moravská Třebová | 18 | 3 | 1 | 14 | 33 | : | 123 | 7 | -90 |
10. | HC Spartak Choceň | 18 | 1 | 0 | 17 | 38 | : | 147 | 2 | -109 |
VÝCHODOČESKÁ KRAJSKÁ LIGA
PŘÍPRAVKA 2002/2003
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Moeller Pardubice | 18 | 16 | 1 | 1 | 191 | : | 22 | 33 | +169 |
2. | HC Skuteč | 18 | 14 | 1 | 3 | 110 | : | 44 | 29 | +66 |
3. | HC Hlinsko | 18 | 11 | 2 | 5 | 78 | : | 47 | 24 | +31 |
4. | HC Slovan Moravská Třebová | 18 | 8 | 3 | 7 | 53 | : | 53 | 19 | 0 |
5. | TJ Stadion Kutná Hora | 18 | 9 | 1 | 8 | 51 | : | 50 | 19 | +1 |
6. | HC Choceň | 18 | 8 | 0 | 10 | 61 | : | 86 | 16 | -25 |
7. | TJ Spartak Polička | 18 | 6 | 3 | 9 | 52 | : | 59 | 15 | -7 |
8. | HC Chrudim | 18 | 5 | 1 | 12 | 36 | : | 89 | 11 | -53 |
9. | HC Chotěboř | 18 | 4 | 2 | 12 | 47 | : | 121 | 10 | -74 |
10. | HC Litomyšl | 18 | 2 | 0 | 16 | 29 | : | 137 | 4 | -108 |
VÝCHODOČESKÁ KRAJSKÁ LIGA
PŘÍPRAVKA 2001/2002
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Hradec Králové | 22 | 20 | 2 | 0 | 222 | : | 41 | 42 | +181 |
2. | HC Choceň | 22 | 20 | 1 | 1 | 160 | : | 46 | 41 | +114 |
3. | HC Moeller Pardubice | 22 | 17 | 2 | 3 | 199 | : | 52 | 36 | +147 |
4. | HC Skuteč | 22 | 16 | 1 | 5 | 121 | : | 55 | 33 | +66 |
5. | HC Chotěboř | 22 | 12 | 2 | 8 | 103 | : | 63 | 26 | +40 |
6. | HC Hlinsko | 22 | 11 | 3 | 8 | 90 | : | 73 | 25 | +17 |
7. | TJ Spartak Polička | 22 | 8 | 3 | 11 | 68 | : | 66 | 19 | +2 |
8. | HC Chrudim | 22 | 7 | 1 | 14 | 106 | : | 100 | 15 | +6 |
9. | HC Litomyšl | 22 | 6 | 0 | 16 | 59 | : | 116 | 12 | -57 |
10. | TJ Stadion Kutná Hora | 22 | 3 | 1 | 18 | 93 | : | 228 | 7 | -135 |
11. | HC Slovan Moravská Třebová | 22 | 2 | 1 | 19 | 56 | : | 230 | 5 | -174 |
12. | HC Sklo Bohemia Světlá nad Sázavou | 22 | 0 | 1 | 21 | 43 | : | 262 | 1 | -219 |
LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ - SKUPINA ..
2021/2022
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | HC Lev Benešov | 10 | 10 | 0 | 0 | 93 | : | 30 | 20 | +63 |
2. | HC Hvězda Praha | 10 | 8 | 0 | 2 | 89 | : | 37 | 16 | +52 |
3. | SK Sršni Kutná Hora | 10 | 6 | 0 | 4 | 75 | : | 68 | 12 | +7 |
4. | SC Kolín | 10 | 3 | 0 | 7 | 38 | : | 61 | 6 | -23 |
5. | HC Poděbrady | 10 | 2 | 0 | 8 | 54 | : | 67 | 4 | -13 |
6. | HC Rytíři Vlašim | 10 | 1 | 0 | 9 | 37 | : | 123 | 2 | -86 |
LIGA DOROSTU - ZÁKLADNÍ SKUPINA 7
2022/2023
|
||||||||||
team | zápasy | výhry | remízy | prohry | góly | body | + / - | |||
1. | SC Kolín | : | ||||||||
2. | HC Světlá nad Sázavou | : | ||||||||
3. | SK Sršni Kutná Hora | : | ||||||||
4. | HC Hlinsko | : | ||||||||
5. | HC Choceň | : | ||||||||
6. | HC Slovan Moravská Třebová | : | ||||||||
7. | TJ Lokomotiva Česká Třebová | |||||||||
8. | HC Ledeč nad Sázavou |