Založit webové stránky nebo eShop

Výkonnostní testy

 
Letní soustředění 2017
jméno
počet
bodů
celkové
pořadí
vstupní test obratnost
šestiskok hod medicinbalem intervalový běh 3 x 100 m vytrvalostní běh 600 m celkem pohyblivost ramen. a kyčel. kloubů
dynamická pohyb. trupu
překážkový běh
Bajer Matouš 26 3 10,30 4 4,10 1 22´06" 5 3,26´24" 9 19 3 +18 4 20 7 38´46" 2
Břinčil Tomáš 30 4 10,60 2 3,10 8 21´34" 3 3,20´20" 7 20 5 -4 10 22 2 40´66" 6
Dostál Daniel 50 8 9,70 6 3,20 6 23´00" 7 4,00´38" 12 31 8 +3 8 18 10 41´06" 7
Hladík Kamil 81 11 9,00 10 2,65 9 26´24" 14 3,38´91" 10 43 10 -28 15 16 15 1,00´68" 13
Hykš Adam 69 10 8,34 13 2,40 14 23´05" 8 3,22´99" 8 43 10 +5 7 19 8 49´43" 11
Jelínek Jakub 90 13 8,20 14 3,70 2 25´13" 13 4,13´57" 14 43 10 -12 11 18 10 51´12" 12
Jelínek Štěpán 22 2 11,00 1 3,50 3 21´82" 4 2,57´86" 2 10 2 +27 2 23 1 39´94" 4
Klouček Mat. 43 7 9,70 6 3,20 6 23´12" 9 3,01´70" 4 25 6 +20 3 22 2 40´28" 5
Koubský Jiří 57 9 9,10 9 2,65 9 22´30" 6 3,19´58" 6 30 7 +10 6 22 2 43´50" 8
Krištof Vojta 107 16 6,00 16 2,57 11 28´89" 16 4,25´24" 16 59 16 -31 16 16 15 1,19´61" 16
Mimra Matěj 34 5 9,80 5 2,20 15 23´52" 10 3,01´68" 3 33 9 +11 5 19 8 39´63" 3
Rejnek Dominik 97 15 8,70 11 1,65 16 23´53" 11 3,51´24" 11 49 13 -18 13 17 14 1,01´92" 15
Sadílek Jan 38 6 9,40 8 3,30 4 20´80" 2 3,12´80" 5 19 3 -26 14 21 6 49´05" 9
Tvrdík Pavel 9 1 10,50 3 3,30 4 20´38" 1 2,55´26" 1 9 1 +30 1 22 2 38´10" 1
Zvěřina Michal 84 12 8,50 12 2,50 12 24´49" 12 4,03´99" 13 49 13 -15 12 18 10 49´25" 10
Žák Petr 91 14 7,50 15 2,50 12 26´96" 15 4,22´28" 15 57 15 -3 9 18 10 1,00´85" 14
 
 
jméno
obratnost
rychlost
síla
Flamingo test celkem
běh 10 m
tapping rukou
Illinoiský běh běh 100 m celkem odrazy stranou bench press
Bajer Matouš 43´58" 7 20 5 3´59" 3 30´30" 3 20´31" 7 16´81" 4 17 3 21 6 46 4
Břinčil Tomáš 1,09´21" 1 19 4 4´08" 9 33´60" 10 19´10" 2 16´83" 5 26 7 26 1 55 2
Dostál Daniel 17´57" 11 36 9 3´49" 2 31´06" 6 21´06" 9 17´62" 8 25 6 24 4 41 7
Hladík Kamil 18´92" 9 52 13 3´87" 6 33´65" 11 21´03" 8 19´83" 12 37 10 15 11 21 16
Hykš Adam 54´54" 5 31 8 3´96" 7 34´88" 13 22´40" 11 18´71" 10 41 11 16 10 40 8
Jelínek Jakub 8´31" 15 58 16 4´26" 11 34´79" 12 23´18" 13 20´20" 13 49 12 11 15 27 12
Jelínek Štěpán 1,08´31" 2 9 1 3´37" 1 33´21" 9 20´04" 5 17´61" 7 22 5 25 3 43 6
Klouček Matouš 1,06´10" 3 13 3 3´99" 8 31´81" 8 20´06" 6 17´10" 6 28 8 17 9 33 10
Koubský Jiří 9´91" 14 30 7 4´48" 12 30´95" 5 21´62" 10 18´33" 9 36 9 19 7 28 11
Krištof Vojta 18´04" 10 57 15 5´15" 16 36´31" 15 25´24" 16 22´29" 16 63 16 14 14 45 5
Mimra Matěj 1,04´15" 4 20 5 4´09" 10 26´00" 1 19´43" 3 16´49" 3 17 3 18 8 24 14
Rejnek Dominik 10´17" 13 55 14 4´87" 15 35´47" 14 23´54" 14 18´90" 11 54 14 9 16 22 15
Sadílek Jan 27´90" 8 37 10 3´82" 5 30´74" 4 18´64" 1 15´42" 1 11 1 22 5 47 3
Tvrdík Pavel 52´01" 6 10 2 3´73" 4 30´29" 2 19´46" 4 15´60" 2 12 2 26 1 57 1
Zvěřina Michal 7´48" 16 48 12 4´60" 13 39´21" 16 22´74" 12 21´82" 15 56 15 15 11 35 9
Žák Petr 14´79" 12 45 11 4´85" 14 31´60" 7 24´54" 15 20´45" 14 50 13 14 13 25 13
 
jméno
síla
koordinace
vytrvalost
sed - leh
celkem
Illinoiský běh komplex
koordinační žebřík celkem
švihadlo
2 minuty
step test beep test celkem
Bajer Matouš 33 6 16 4 42´93" 4 6´50" 3 7 1 135 6 130 6 1.040 9 21 7
Břinčil Tomáš 37 4 7 2 44´12" 7 6´37" 1 8 5 156 3 159 1 1.260 6 10 2
Dostál Daniel 34 5 16 4 44´44" 8 6´73" 5 13 7 91 11 126 9 760 12 32 11
Hladík Kamil 32 7 34 12 57´76" 13 7´94" 12 25 13 128 7 130 6 660 13 26 10
Hykš Adam 26 11 29 9 1,00´74" 14 8´40" 14 28 14 104 10 124 11 1.560 3 24 9
Jelínek Jakub 20 14 41 14 51´81" 10 8´26" 13 23 11 66 14 94 15 580 14 43 15
Jelínek Štěpán 41 2 11 3 40´92" 3 6´69" 4 7 1 140 5 156 3 1.200 7 15 5
Klouček Matouš 39 3 22 7 38´42" 2 7´46" 8 10 6 115 8 145 4 1.660 2 14 4
Koubský Jiří 25 12 30 10 45´63" 9 7´28" 7 16 8 111 9 142 5 1.120 8 22 8
Krištof Vojta 0 16 35 13 1,14´19" 15 9´66" 16 31 15 65 15 98 14 420 16 45 16
Mimra Matěj 28 10 32 11 43´78" 5 6´39" 2 7 1 200 1 130 6 1.420 4 11 3
Rejnek Dominik 24 13 44 16 1,16´87" 16 8´81" 15 31 15 79 12 110 12 860 11 35 12
Sadílek Jan 30 9 17 6 43´87" 6 7´69" 10 16 8 160 2 126 9 1.340 5 16 6
Tvrdík Pavel 45 1 3 1 36´34" 1 6´77" 6 7 1 146 4 157 2 1.760 1 7 1
Zvěřina Michal 31 8 28 8 56´06" 12 7´83" 11 23 11 47 16 93 16 980 10 42 14
Žák Petr 16 15 41 14 55´62" 11 7´62" 9 20 10 71 13 106 13 480 15 41 13
 
jméno
závěrečný test
šestiskok
zlepšení / zhoršení
hod medicinbalem
zlepšení / zhoršení
intervalový běh 3 x 100 m
zlepšení / zhoršení
vytrvalostní běh 600 m
zlepšení / zhoršení
celkem
Bajer Matouš 10,10 / 0,20 5 4,40 / 0,30 1 21´28" / 0´78" 4 3,10´72" / 15´52" 7 17 3
Břinčil Tomáš 10,30 / 0,30 3 3,40 / 0,30 8 21´31" / 0´03" 5 3,09´03" / 11´37" 6 22 5
Dostál Daniel 10,20 / 0,50 4 3,80 / 0,60 2 21´74" / 1´26" 6 3,32´63" / 27´71" 10 22 5
Hladík Kamil 8,90 / 0,10 9 2,20 / 0,45 14 26´11" / 0´13" 13 3,50´45" / 11´54" 12 48 13
Hykš Adam 8,90 / 0,56 9 2,45 / 0,05 12 22´39" / 0´66" 8 3,00´36" / 22´63" 4 33 8
Jelínek Jakub 7,90 / 0,30 14 3,75 / 0,05 3 26´75" / 1´62" 14 4,26´86" / 13´29" 14 45 12
Jelínek Štěpán 10,70 / 0,30 1 3,60 / 0,10 6 21´78" / 0´04" 7 3,14´98" / 17´12" 8 22 5
Klouček Matouš 9,40 / 0,30 8 2,30 / 0,90 13 23´44" / 0´32" 10 2,58´61" / 3´09" 3 34 9
Koubský Jiří 8,50 / 0,60 12 2,80 / 0,15 10 25´30" / 3´00" 12 3,17´98" / 1´60" 9 43 10
Krištof Vojta 6,80 / 0,80 16 1,90 / 0,67 16 29´33" / 0´44" 16 4,29´86" / 4´62" 15 63 16
Mimra Matěj 9,90 / 0,10 6 3,60 / 1,40 6 20´04" / 3´48" 1 2,57´96" / 3´72" 2 15 2
Rejnek Dominik 8,30 / 0,40 13 2,00 / 0,35 15 23´24" / 0´29" 9 3,44´46" / 6´78" 11 48 13
Sadílek Jan 9,60 / 0,20 7 3,70 / 0,40 4 21´06" / 0´26" 3 3,08´52" / 4´28" 5 19 4
Tvrdík Pavel 10,60 / 0,10 2 3,70 / 0,40 4 20´73" / 0´35" 2 2,53´83" / 1´82" 1 9 1
Zvěřina Michal 8,80 / 0,30 11 3,30 / 0,80 9 24´24" / 0´25" 11 3,54´81" / 9´18" 13 44 11
Žák Petr 7,60 / 0,10 15 2,70 / 0,20 11 28´66" / 1´72" 15 4,30´67" / 8´39" 16 57 15
 
Jarní příprava 2017
jméno
celkové
hodnocení
push test
(kliky)
běh 50 m
sit ups test
(sed - leh)
Illinoiský běh
(hbitost)
vertikal jump
(výskok)
test/body
pořadí
body
výkon
pořa2.
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Tvrdík Pavel 23/457 1. 19,9 69 2. 20 9´17" 3. 20 72 1. 20 17´62" 5. 20 33 2. 20
Jelínek Štěpán 16/317 2. 19,8 35 8. 20 9´35" 5. 20 72 1. 20 18´09" 7. 17 34 1. 20
Klouček Matouš 17/334 3. 19,6 90 1. 20 9´68" 8. 19 69 3. 20 17´68" 3. 20 - - -
Komárek Jakub 12/231 4. 19,3 40 6. 20 - - - - - - 18´57" 8. 16 - - -
Bajer Matouš 14/269 5. 19,2 35 8. 20 9´12" 2. 20 65 5. 20 - - - - - -
Dvořák Josef 20/380 6. 19 55 4. 20 9´32" 4. 20 61 6. 20 - - - - - -
Břinčil Tomáš 15/283 7. 18,9 50 5. 20 - - - 68 4. 20 17´07" 2. 20 29 5. 20
Sadílek Jan 21/378 8. 18 31 10. 20 - - - 55 10. 18 17´01" 1. 20 29 5. 20
Lhoták Kryštof 18/317 9. 17,6 40 6. 20 9´46" 7. 20 51 12. 16 17´77" 6. 19 33 2. 20
Dostál Daniel 13/222 10. 17,1 - - - 9´37" 6. 20 - - - 19´60" 11. 11 27 7. 20
Mimra Matěj 18/306 11. 17 12 19. 8 8´83" 1. 20 59 7. 19 17´57" 4. 20 30 4. 20
Koubský Jiří 23/390 12. 17 22 13. 13 9´93" 9. 17 47 13. 15 18´89" 9. 14 26 8. 19
Nevole Samuel 9/136 13. 15,1 14 17. 9 - - - 28 15. 8 - - - 25 9. 17
Hykš Adam 16/231 14. 14,4 60 3. 20 10´01" 10. 17 - - - - - - - - -
Závůrka Martin 12/169 15. 14,1 - - - 10´43" 12. 15 - - - - - - - - -
Zvěřina Michal 19/247 16. 13 20 15. 12 - - - 58 8. 19 19´25" 10. 12 - - -
Staško David 15/194 17. 12,9 - - - - - - 9 16. 1 19´94" 13. 10 24 10. 16
Jelínek Jakub 18/224 18. 12,4 17 16. 10 12´01" 14. 9 57 9. 18 20´95" 15. 8 20 12. 9
Rejnek Dominik 20/244 19. 12,2 21 14. 12 10´32" 11. 16 41 14. 13 19´90" 12. 10 20 12. 9
Hladík Kamil 19/223 20. 11,7 23 12. 13 10´68" 13. 14 54 11. 17 20´76" 14. 8 24 10. 16
Nekvinda Miroslav 8/77 21. 9,6 - - - - - - - - - - - - - - -
Krištof Vojta 12/111 22. 9,3 24 11. 14 - - - - - - - - - - - -
Žák Petr 7/38 23. 5,4 14 17. 9 13´08" 15. 4 - - - 22´76" 16. 5 - - -
20 - 17 bodů  vynikající výkon
16 - 12 bodů  dobrý výkon
11 - 9   bodů  průměrný výkon
8 - 4     body  slabší výkon
3 - 0     bodu  špatný výkon
jméno
běh s kotoulem
přednožování pohyblivost ramenních kloubů běh 100 m
burpee test
(angličáky)
standing long jump test (odraz snožmo)
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Tvrdík Pavel 13´26" 1. 20 19 5. 20 +8,5 1. 20 17´40" 3. 20 38´98" 8. 20 196 1. 20
Jelínek Štěpán 13´78" 2. 20 23 1. 20 +5,5 3. 20 18´04" 6. 20 38´74" 7. 20 - - -
Klouček Matouš - - - - - - +8,5 1. 20 18´43" 7. 19 33´71" 2. 20 168 6. 16
Komárek Jakub 14´13" 4. 20 23 1. 20 - - - - - - 33´78" 3. 20 - - -
Bajer Matouš - - - - - - - - - 19´21" 9. 16 39´39" 9. 20 192 3. 20
Dvořák Josef - - - 22 3. 20 -8,5 14. 8 16´85" 2. 20 42´93" 12. 20 193 2. 20
Břinčil Tomáš 14´59" 5. 20 22 3. 20 -4 10. 12 17´65" 5. 20 30´41" 1. 20 - - -
Sadílek Jan 14´12" 3. 20 18 6. 20 -9 16. 7 17´56" 4. 20 43´62" 13. 20 - - -
Lhoták Kryštof 14´85" 8. 20 18 6. 20 +4,5 4. 20 18´86" 8. 17 - - - 188 4. 20
Dostál Daniel - - - 18 6. 20 +2 7. 18 - - - 36´62" 5. 20 165 7. 15
Mimra Matěj 14´62" 6. 20 18 6. 20 -8 13 8 16´74" 1. 20 40´55" 10. 20 180 5. 18
Koubský Jiří 14´84" 7. 20 17 10. 18 +4 6. 20 20´37" 13. 12 35´46" 4. 20 155 11. 13
Nevole Samuel 17´25" 12. 15 - - - -2 9. 14 - - - - - - - - -
Hykš Adam - - - - - - +4,5 4. 20 21´11" 15. 10 48´73" 16. 9 160 9. 14
Závůrka Martin - - - - - - - - - 20´01" 11. 13 36´89" 6. 20 - - -
Zvěřina Michal 15´47" 9. 20 15 12. 12 -6 11. 10 20´31" 12. 12 52´90" 17. 4 164 8. 15
Staško David 17´83" 13. 12 14 13. 10 +2 7. 18 - - - 41´92" 11. 20 146 13. 11
Jelínek Jakub 16´57" 10. 18 17 10. 18 -10,5 17. 6 21´13" 16. 10 53´50" 18. 4 - - -
Rejnek Dominik 18´91" 14. 7 - - - -7 12. 9 19´56" 10. 15 45´81" 15. 17 160 9. 14
Hladík Kamil 17´12" 11. 15 - - - -8,5 14. 8 20´84" 14. 11 56´62" 19. 2 151 12. 12
Nekvinda Miroslav - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Krištof Vojta 20´13" 15. 3 13 14. 9 - - - 23´20" 17. 3 44´83" 14. 20 - - -
Žák Petr - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
jméno
běh 4 x 10 m
shyby ve svisu ležmo
side step test
(odrazy stranou)
dynamická pohyblivost trupu
slalomový běh skoky přes švihadlo
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Tvrdík Pavel 11´82" 7. 20 20 7. 20 34 1. 20 21 2. 20 16´51" 5. 18 123 2. 20
Jelínek Štěpán - - - - - - 28 7. 20 22 1. 20 15´71" 2. 20 115 5. 20
Klouček Matouš 11´24" 1. 20 40 1. 20 29 6. 20 21 2. 20 15´72" 3. 20 117 4. 20
Komárek Jakub 11´90" 8. 20 35 2. 20 - - - - - - - - - - - -
Bajer Matouš 12´19" 9. 18 30 3. 20 - - - - - - - - - 86 11. 19
Dvořák Josef 11´63" 3. 20 29 4. 20 31 3. 20 21 2. 20 15´67" 1. 20 54 16. 15
Břinčil Tomáš - - - - - - 30 4. 20 - - - - - - 109 6. 20
Sadílek Jan 11´45" 2. 20 21 6. 20 28 7. 20 19 7. 19 15´90" 4. 20 157 1. 20
Lhoták Kryštof 11´65" 4. 20 11 13. 11 21 12. 13 21 2. 20 17´86" 12. 13 93 9. 19
Dostál Daniel - - - 12 12. 12 33 2. 20 - - - 16´80" 7. 17 - - -
Mimra Matěj 11´78" 5. 20 11 13. 11 - - - - - - 16´81" 8. 17 118 3. 20
Koubský Jiří 11´81" 6. 20 9 16. 9 30 4. 20 21 2. 20 16´71" 6. 17 103 7. 20
Nevole Samuel - - - - - - - - - 18 10. 18 - - - 56 15. 15
Hykš Adam 13´56" 14. 10 22 5. 20 26 9. 18 18 10. 18 18´34" 14. 11 95 8. 19
Závůrka Martin 13´58" 15. 10 20 7. 20 21 12. 13 - - - - - - 90 10. 19
Zvěřina Michal 13´18" 12. 11 11 13. 11 23 11. 15 19 7. 19 17´26" 9. 15 44 17. 13
Staško David 14´15" 16. 9 - - - 21 12. 13 - - - - - - 80 12. 18
Jelínek Jakub 13´28" 13. 10 7 17. 7 24,5 10. 15 19 7. 19 18´04" 13. 12 - - -
Rejnek Dominik 12´94" 10. 11 20 7. 20 - - - - - - 17´43" 10. 14 70 13. 17
Hladík Kamil 12´96" 11. 11 13 11. 13 - - - - - - 17´56" 11. 14 62 14. 16
Nekvinda Miroslav - - - - - - - -   17 12. 17 19´00" 15. 8 34 18. 12
Krištof Vojta 15´34" 17. 5 18 10. 18 - - - 14 13. 11 19´06" 16. 8 - - -
Žák Petr - - - - - - - - - - - - - - - 23 19. 9
 
jméno
výdrž ve shybu
beep test
tapping rukou
hod medicinbalem
přes hlavu
šestiskok rozsah kyčelního kloubu
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Tvrdík Pavel 50´37" 4. 20 9,03´50" 1. 20 16´93" 5. 20 321 5. 19 1.050 1. 20 +10 3. 20
Jelínek Štěpán 50´56" 3. 20 - - - - - - - - - - - - +9 4. 20
Klouček Matouš 59´32" 2. 20 7,47´60" 4. 20 - - - - - - - - - +6 6. 20
Komárek Jakub 59´39" 1. 20 8,40´60" 2. 20 - - - 290 10. 16 969 6. 19 +8 5. 20
Bajer Matouš 42´74" 5. 20 - - - 15´89" 2. 20 434 1. 20 1.030 2. 20 0 10. 16
Dvořák Josef 42´12" 6. 20 8,05´80" 3. 20 15´32" 1. 20 300 8. 17 995 4. 20 +15 1. 20
Břinčil Tomáš 23´12" 10. 20 - - - - - - 317 7. 19 985 5. 19 -3 12. 13
Sadílek Jan 14´05" 12. 7 6,38´00" 8. 14 16´19" 3. 20 377 2. 20 1.020 3. 20 -3 12. 13
Lhoták Kryštof 20´85" 11. 16 - - - - - - 267 12. 13 - - - - - -
Dostál Daniel - - - - - - 17´60" 6. 19 319 6. 19 - - - -5 14. 11
Mimra Matěj 30´09" 8. 20 7,29´00" 6. 19 - - - - - - - - - -10 17. 6
Koubský Jiří 30´12" 7. 20 7,35´20" 5. 20 16´42" 4. 20 240 13. 10 940 7. 18 -1 11. 15
Nevole Samuel - - - - - - - - - 372 3. 20 - - - +6 6. 20
Hykš Adam 26´17" 9. 20 7,10´40" 7. 17 22´64" 14. 5 185 18. 3 - - - - -  
Závůrka Martin 12´34" 14. 5 - - - 19´00" 8. 15 199 17. 5 840 12. 14 +6 6. 20
Zvěřina Michal 10´19" 16. 3 - - - 20´12" 12. 12 280 11. 15 936 8. 17 - - -
Staško David 7´25" 18. 2 - - - 19´39" 11. 14 345 4. 20 - - - +12 2. 20
Jelínek Jakub - - - - - - - - - 295 9. 17 860 11. 14 +4 9. 20
Rejnek Dominik 13´60" 13. 7 6,11´60" 9. 13 18´73" 7. 16 214 16. 7 780 13. 11 -10 17. 6
Hladík Kamil 8´08" 17. 2 - - - 19´10" 9. 15 240 13. 10 905 9. 16 -6 15. 10
Nekvinda Miroslav 6´72" 20. 1 - - - 19´25" 10. 14 230 15. 9 870 10. 15 -15 19. 1
Krištof Vojta 12´03" 15. 5 3,47´80" 10. 4 20´53" 13. 11 - - - - - - - - -
Žák Petr 6´88" 19. 1 2,44´80" 11. 2 - - - - - - - - - -8 16. 8
 
 
 
Letní soustředění 2016
jméno
počet
bodů
celkové
pořadí
vstupní test obratnost rychlost
triál běh pohyb. ramen. kloubů pohyb. kyčel. kloubů obratnostní dráha celkem 60 m Illinoiský běh celkem
Macháček Séba 23 1. 1,04´84" 1. +14 4. -5 12. 33´71" 3. 19 4. 10´01" 1. 20´37" 9. 10 5.
Hruboš Dominik 23 2. 1,08´31" 4. +21 1. +4 6. 32´33" 1. 8 1. 10´38" 4. 19´32" 3. 7 3.
Knížek Jan 24 3. 1,07´09" 3. +9 10. +9 2. 38´53" 8. 20 5. 10´28" 3. 19´93" 5. 8 4.
Hájek Tomáš 32 4. 1,08´40" 5. +5 12. 0 9. 34´68" 4. 25 8. 10´47" 5. 18´78" 1. 6 2.
Tvrdík Pavel 39 5. 1,11´58" 8. +19 2. +8 4. 33´42" 2. 8 1. 10´47" 5. 20´38" 10. 15 8.
Bajer Matouš 49 6. 1,08´55" 6. +11 8. +5 5. 39´05" 10. 23 7. 11´37" 8. 19´96" 6. 14 7.
Jelínek Štěpán 50 7. 1,06´87" 2. +13 5. +11 1. 35´28" 5. 11 3. 10´16" 2. 19´28" 2. 4 1.
Dostal Daniel 59 8. 1,12´37" 10. +7 11. -6 13. 38´66" 9. 33 12. 11´37" 8. 20´25" 8. 16 9.
Břinčil Tomáš 62 9. 1,09´48" 7. -19 15. +2 8. 37´28" 7. 30 10. 11´39" 10. 20´06" 7. 17 10.
Lipský Štěpán 72 10. 1,11´73" 9. +18 3. -1 11. 36´22" 6. 20 5. 10´50" 7. 19´56" 4. 11 6.
Sadílek Jan 79 11. 1,15´66" 12. -21 16. -13 17. 39´68" 11. 43 16. 11´67" 11. 20´71" 12. 23 11.
Král Šimon 81 12. 1,17´53" 14. +12 6. 0 9. 40´07" 13. 28 9. 12´18" 14. 20´46" 11. 25 12.
Koubský Jiří 89 13. 1,14´15" 11. +10 9. -10 15. 39´87" 12. 36 13. 11´96" 12. 22´66" 14. 26 14.
Neuman Marek 90 14. 1,16´42" 13. +12 6. -7 14. 44´49" 16. 36 13. 11´96" 12. 22´31" 13. 25 12.
Mimra Matěj 95 15. - 18. - - - - - - - 18. - - - - - 18.
Nevole Sam 97 16. 1,27´97" 16. -1 14. +9 2. 44´05" 15. 31 11. 13´08" 15. 24´22" 16. 31 16.
Zvěřina Michal 103 17. 1,19´29" 15. -21 16. +4 6. 45´71" 17. 39 15. 13´08" 15. 23´97" 15. 30 15.
Žák Petr 113 18. 1,30´56" 17. +4 13. -12 16. 42´69" 14. 43 16. 13´73" 17. 24´28" 17. 34 17
 
jméno
síla
koordinace
vytrvalost
závěrečný test
odrazy
stranou
sed-leh bench press celkem
Illinoiský běh
koordinační
švihadlo
2 min.
Cooper test celkem triál běh
zlepšení
zhoršení
Macháček Séba 38 2. 40 2. 54 1. 5 1. 34´25" 9. 108 3. 2.415 2. 5 2. 1,01´94" 1. 2´90"
Hruboš Dominik 35 4. 33 8. 47 3. 15 3. 25´16" 1. 87 6. 1.980 9. 15 7. 1,04´91" 4. 3´40"
Knížek Jan 33 5. 43 1. 33 10. 16 4. 27´31" 2. 127 1. 2.420 1. 2 1. 1,05´28" 5. 1´81"
Hájek Tomáš 39 1. 28 14. 39 6. 21 6. 28´82" 4. 82 7. 2.315 4. 11 5. 1,04´31" 2. 4´09"
Tvrdík Pavel 29 7. 34 6. 30 12. 25 10. 27´61" 3. 96 4. 2.405 3. 7 3. 1,06´16" 6. 5´42"
Bajer Matouš 24 12. 34 6. 44 4. 22 8. 34´11" 8. 93 5. 2.130 6. 11 5. 1,08´87" 8. 0´32"
Jelínek Štěpán 26 9. 36 4. 37 8. 21 6. 29´80" 5. - - - - - 16. - 17. -
Dostal Daniel 38 2. 32 9. 31 11. 22 8. 30´43" 6. 82 7. 2.015 8. 15 7. 1,06´44" 7. 5´93"
Břinčil Tomáš 31 6. 35 5. 39 6. 17 5. 32´83" 7. 50 13. 1.845 12. 25 13. 1,09´81" 10. 0´33"
Lipský Štěpán 29 7. 39 3. 48 2. 12 2. - 17. - - - - - 16. - 17. -
Sadílek Jan 25 10. 29 12. 41 5. 27 11. 34´26" 10. 81 9. 1.950 10. 19 10. 1,08´99" 9. 6´67"
Král Šimon 24 12. 30 11. 25 14. 37 13. 34´74" 12. 51 11. 2.050 7. 18 9. 1,14´24" 12. 3´29"
Koubský Jiří 24 12. 22 15. 9 17. 43 16. 34´63" 11. 64 10. 1.910 11. 21 11. 1,15´68" 13. 1´53"
Neuman Marek 25 10. 29 12. 26 13. 35 12. 44´57" 15. 39 15. 1.580 14. 29 14. 1,11´40" 11. 5´02"
Mimra Matěj - - - - - - - 18. - 17. 115 2. 2.220 5. 7 3. 1,04´46" 3. -
Nevole Sam 20 15. 18 16. 36 9. 40 14. 36´32" 13. 51 11. 1.622 13. 24 12. 1,24´15" 15. 3´82"
Zvěřina Michal 18 16. 32 9. 21 15. 40 14. 44´44" 14. - - - - - 16. 1,19´97" 14. 0´68"
Žák Petr 14 17. 17 17. 12 16. 50 17. 46´11" 16. 43 14. 1.500 15. 29 14 1,26´78" 16 3´78"
 
 
 
Letní soustředění 2015
jméno
počet
bodů
celkové
pořadí
vstupní test obratnost rychlost síla
triál běh pohyb. ramen.kloubů obratnostní dráha celkem 60 m Illinoiský běh celkem bench press odrazy stranou
Jelínek Štěpán 15 1. 50´95" 5. +10 3. 33´31" 1. 4 1. 13´53" 1. 22´09" 3. 4 1. 24 6. 28 2.
Komárek Jakub 15 1. 47´57" 2. +25 1. 38´17" 4. 5 2. 14´96" 4. 21´93" 2. 6 3. 35 2. 29 1.
Tvrdík Pavel 19 3. 49´70" 3. +13 2. 36´62" 3. 5 2. 13´71" 2. 22´18" 4. 6 3. 26 5. 27 3.
Mimra Matěj 35 4. 46´13" 1. 0 6. 36´27" 2. 8 4. 14´65" 3. 20´65" 1. 4 1. 19 7. 23 4.
Dvořák Josef 37 5. 51´65" 6. -21 10. 47´10" 7. 17 8. 15´71" 6. 22´94" 5. 11 5. 26 5. 22 5.
Bajer Matouš 41 6. 54´78" 9. +4 4. 39´71" 5. 9 5. 15´22" 5. 22´95" 6. 11 5. 24 6. 21 6.
Koubský Jiří 49 6. 53´26" 7. +4 4. 43´43" 6. 10 6. 15´98" 7. 23´92" 9. 16 9. 27 4. 22 5.
Zvěřina Michal 53 7. 56´34" 11. -12 9. 47´45" 8. 17 8. 16´62" 9. 24´09" 10. 19 10. 26 5. 20 7.
Nevole Sam 56 8. 54´79" 10. +3 5. 55´48" 10. 15 7. 15´71" 6. 23´68" 8. 14 7.   1. 17 8.
Hladík Kamil 60 9. 50´65" 4. -32 11. 49´18" 9. 20 11. 16´10" 8. 23´03" 7. 15 8. 37 8. 23 4.
Neuman Marek 64 10. 54´46" 8. -5 7. 55´73" 11. 18 10. - - - - - 12. 17 3. 20 7.
Kubelková Marie 81 11. 1,06´82" 12. -6 8. 1,20´09" 12. 20 11. 16´80" 10. 24´78" 11. 21 11. 32 9. 16 9.
0
jméno
síla
koordinace
vytrvalost závěrečný test
sed-leh celkem Illinoiský běh
koordinační žebřík
celkem
švihadlo
2 minuty
Cooper test celkem triál běh
zlepšení
zhoršení
Jelínek Štěpán 36 1. 9 2. 49´48" 3. 3´93" 2. 5 1. 68 2. 1.930 5. 7 3. 46´87" 2. 4´08"
Komárek Jakub 36 1. 4 1. 56´34" 6. 4´48" 5. 11 4. 71 1. 2.000 4. 5 2. 44´92" 1. 2´65"
Tvrdík Pavel 31 6. 14 3. 33´44" 1. 6´08" 10. 11 4. 68 2. 2.435 1. 3 1. 47´47" 3. 2,23"
Mima Matěj 26 7. 18 10. 54´45" 5. 3´81" 1. 6 2. 22 7. 1.905 6. 13 8. 53´69" 9. 7´56"
Dvořák Josef 33 4. 14 3. 46´94" 2. 4´46" 4. 6 2. 10 9. 2.430 2. 11 5. 53´10" 8. 1´54"
Bajer Matouš 35 2. 14 3. 49´94" 4. 4´90" 7. 11 4. 48 3. 1.850 8. 11 5. 54´00" 10. 0´78"
Koubský Jiří 19 8. 17 8. 1,00´39" 7. 4´68" 6. 13 8. 68 2. 1.805 10. 12 7. 48´29" 4. 4´97"
Zvěřina Michal 34 3. 15 6. 1,27´63" 9. 5´24" 9. 18 9. 37 6. 2.135 3. 9 4. 48´47" 5. 7´87"
Nevole Sam 16 10. 19 11. 1,13´10" 8. 4´37" 3. 11 4. 42 4. 1.560 11. 15 10. 51´30" 7. 3´49"
Hladík Kamil 32 5. 17 8. 1,35´18" 10. 4´96" 8. 18 9. 38 5. 1.810 9. 14 9. 57´98" 11. 7´33"
Neuman Marek 32 5. 15 6. 2,20´00" 12. 6´40" 12. 24 12. 13 8. 1.900 7. 15 10. 50´28" 6. 4´18"
Kubelková Marie 17 9. 27 12. 1,59´62" 11. 6´15" 11. 22 11. 42 4. 1.510 12. 16 12. 1,04´46" 12. 2´36"
  
  
 
Letní soustředění 2013
jméno
počet
bodů
celkové
pořadí
vstupní test obratnost
šestiskok push test 3 x 200 m 1.500 m celkem opakovaná sestava s tyčí pohyb. ramen.kloubů
dynamická pohyb. trupu
Brabec Pavel 9 1. 13,30 4. 55 1. 40´64" 1. 7,25´69" 1. 7 1. 13´03" 5. +2 8. 28 2.
Fišar Tomáš KH 27 2. 14,30 2. 38 6. 42´92" 4. 10,23´14" 8. 20 5. 12´72" 3. +13 3. 25 4.
Fišar Tomáš Kol. 27 2. 13,70 3. 41 4. 43´16" 5. 8,22´11" 5. 17 4. 11´42" 2. +12 4. 23 5.
Hribik Vojta 27 2. 15,20 1. 23 7. 42´59" 2. 7,47´46" 2. 12 2. 12´98" 4. +17 2. 19 8.
Wagenknecht Filip 39 3. 12,90 5. 54 2. 44´86" 6. 7,54´51" 3. 16 3. 13´92" 6. +5 7. 25 4.
Dytrych Vojta 41 4. 12,10 9. 39 5. 46´35" 7. 8,29´87" 6. 27 8. 9´57" 1. +12 4. 29 1.
Konečný Miloš 42 5. 12,40 7. 42 3. 48´47" 8. 9,18´46" 7. 25 6. 22´69" 11. +9 6. 18 9.
Macháček Ondřej 43 6. 12,30 8. 16 10. 42´86" 3. 7,54´82" 4. 25 6. 21´03" 10. +10 5. 26 3.
Chalupa Jan 60 7. 12,50 6. 15 11. 50´49" 10. 11,35´16" 9. 36 9. 17´39" 9. +28 1. 23 5.
Macháčková Len. 68 8. 11,60 11. 19 8. 49´16" 9. - 10. 38 10. 14´52" 8. +10 5. 22 6.
Jelínková Johanka 70 9. 11,90 10. 18 9. - 11. - 10. 40 11. 14´31" 7. +12 4. 23 5.
Procházka Matěj 83 10. 10,70 12. 8 12. - 11. - 10. 45 12. 33´50" 12. +13 3. 20 7.
 
jméno
obratnost
rychlost
síla
pohyb. kyčel. kloubů
obratnostní běh celkem
běh 10 m
běh 4 x 10 m
Illinoiský běh běh 100 m celkem odrazy stranou bench press
Brabec Pavel +10 2. 38´81" 1. 18 2. 3´36" 8. 10´37" 1. 16´87" 1. 14´50" 4. 14 2. 51 1. 66 2.
Fišar Tomáš KH -9 8. 39´97" 4. 22 4. 3´21" 6. 10´57" 3. 17´77" 4. 13´84" 2. 15 4. 45 3. 53 3.
Fišar Tomáš Kol. +3 4. 40´44" 5. 20 3. 2´84" 1. 10´59" 4. 17´41" 2. 13´62" 1. 8 1. 44 4. 44 5.
Hribik Vojta +7 3. 40´87" 6. 23 5. 3´15" 4. 10´47" 2. 17´78" 5. 14´17" 3. 14 2. 48 2. 52 4.
Wagenknecht Filip -9 8. 42´73" 8. 33 10. 3´15" 4. 11´29" 7. 18´24" 6. 16´46" 7. 24 7. 44 4. 40 7.
Dytrych Vojta +13 1. 39´24" 2. 9 1. 3´36" 8. 11´06" 6. 18´56" 7. 16´50" 8. 29 8. 43 5. 32 8.
Konečný Miloš -24 9. 44´88" 10. 45 12. 2´94" 2. 10´99" 5. 18´66" 8. 14´90" 6. 21 5. 41 7. 68 1.
Macháček Ondřej -8 7. 39´95" 3. 28 7. 3´20" 5. 11´61" 8. 17´76" 3. 14´56" 5. 21 5. 42 6. 23 10.
Chalupa Jan +10 2. 43´43" 9. 26 6. 3´03" 3. 11´77" 10. 18´93" 10. 16´51" 9. 32 9. 37 9. 42 6.
Macháčková Len. -2 6. 42´64" 7. 32 8. 3´32" 7. 11´62" 9. 18´70" 9. 16´71" 10. 35 10. 39 8. 19 11.
Jelínková Johanka +1 5. 48´06" 11. 32 8. - 10. 14´28" 11. 19´35" 11. - 11. 43 11. 30 10. 28 9.
Procházka Matěj -9 8. 1,18´70" 12. 42 11. 6´01" 9. 16´27" 12. - 12. - 11. 44 12. 20 11. 14 12.
 
jméno
síla
koordinace
vytrvalost
sed - leh
celkem
Illinoiský běh komplex
driblink koord. žebřík úkroky koord. žebřík celkem
švihadlo
2 minuty
step test beep test celkem
Brabec Pavel 244 2. 5 1. 27´83" 1. 3´15" 2. 6´27" 1. 4 1. 228 3. 167 1. 10,02´ 2. 6 1.
Fišar Tomáš KH 100 9. 15 5. 27´90" 2. 3´72" 5. 6´63" 4. 11 3. 259 1. 134 4. 7,49´ 8. 13 3.
Fišar Tomáš Kol. 44 12. 21 8. 29´87" 4. 3´56" 4. 7´50" 10. 18 6. 231 2. 132 6. 9,40´ 3. 11 2.
Hribik Vojta 240 5. 11 2. 31´41" 8. 4´58" 10. 7´64" 11. 29 10. 175 8. 148 2. 9,34´ 4. 14 4.
Wagenknecht Filip 245 1. 12 3. 31´08" 7. 3´40" 3. 7´09" 8. 18 6. 218 5. 141 3. 8,34´ 6. 14 4.
Dytrych Vojta 242 3. 16 6. 29´58" 3. 4´01" 7. 6´94" 5. 15 4. 203 6. 128 8. 8,42´ 5. 19 7.
Konečný Miloš 238 6. 14 4. 30´96" 6. 2´96" 1. 6´50" 3. 10 2. 165 9. 129 7. 7,52´ 7. 23 8.
Macháček Ondřej 241 4. 20 7. 30´58" 5. 4´20" 8. 6´49" 2. 15 4. 160 10. 133 5. 11,27´ 1. 16 6.
Chalupa Jan 70 10. 25 9. 34´20" 10. 3´96" 6. 7´06" 7. 23 8. 223 4. 119 9. 6,11´ 10. 23 8.
Macháčková Len. 232 7. 26 10. 36´86" 11. 4´49" 9. 7´22" 9. 29 10. 165 9. 119 9. 6,30´ 9. 27 10.
Jelínková Johanka 139 8. 27 11. 32´77" 9. 4´81" 11. 7´05" 6. 26 9. 180 7. 108 10. - 11. 28 11.
Procházka Matěj 62 11. 34 12. 50´56" 12. 5´18" 12. 9´39" 12. 36 12. 96 11. 72 11. - 11. 33 12.
 
jméno
závěrečný test
šestiskok push test 3 x 200 m 1.500 m celkem
Brabec Pavel 12,55 4. 40 5. 35,94" 1. 6,20´45" 1. 11 1.
Fišar Tomáš KH 14,00 2. 45 2. 39´69" 5. 8,45´54" 7. 15 3.
Fišar Tomáš Kol. 13,50 3. 42 3. 38´73" 4. 7,23´82" 4. 15 3.
Hribik Vojta 15,00 1. 19 7. 38´35" 2. 7,03´56" 2. 12 2.
Wagenknecht Filip 12,00 5. 70 1. 42´54" 7. 7,35´82" 5. 18 6.
Dytrych Vojta 11,45 9. 42 3. 44´43" 8. 7,48´32" 6. 26 7.
Konečný Miloš 12,00 5. 40 5. 38´46" 3. 7,18´62" 3. 16 5.
Macháček Ondřej 11,05 10. 19 7. 40,65" 6. - 11. 34 8.
Chalupa Jan 11,60 8. 16 11. 46´15" 9. 12,09´72" 10. 38 11.
Macháčková Len. 10,70 11. 17 9. 46´15" 9. 8,51´18" 8. 37 10.
Jelínková Johanka 11,90 7. 17 9. - 11. 10,44´23" 9. 35 9.
Procházka Matěj 7,00 12. 0 12. - 11. - 11. 45 12.
 
 
 
Letní soustředění 2012
jméno
počet
bodů
celkové
pořadí
vstupní test obratnost
šestiskok push test 3 x 200 m 1.500 m celkem opakovaná sestava s tyčí pohyb. ramen.kloubů
dynamická pohyb. trupu
Jelínek Mates 14 1. 15,40 1. 68 4. 34´82" 3. 6,18´58" 3. 11 3. 12´86" 4. +6 9. 21 3.
Jelínek David 17 2. 13,30 5. 78 3. 34´57" 1. 6,00´77" 1. 10 2. 13´51" 5. +20 6. 15 10.
Jiráň Dominik 36 3. 13,40 4. 153 1. 34,80" 2. 6,15´96" 2. 9 1. 0 12. -7 11. 22 2.
Brabec Pavel 38 4. 12,30 8. 64 5. 37´92" 5. 6,28´33" 5. 23 5. 23´20" 11. +7 8. 20 5.
Šváb Michal 40 5. 13,20 6. 47 6. 38´90" 7. 7,37´09" 8. 27 6. 9´48" 1. +29 4. 20 5.
Hribik Vojta 42 6. 13,50 3. 21 11. 36´62" 4. 6,27´51" 4. 22 4. 12´26" 3. +25 5. 15 10.
Borovský David 53 7. 14,20 2. 34 7. 40´80" 9. 9,59´48" 11. 29 8. 19´80" 8. +35 2. 18 8.
Prášek Jan 54 8. 11,80 10. 103 2. 41´07" 10. 8,35´77" 10. 32 9. 22´45" 10. -5 10. 15 10.
Koubský Jakub 59 9. 11,60 11. 19 12. 41´56" 11. 6,48´86 6. 40 11. 11´80" 2. +32 3. 19 7.
Konečný Miloš 60 10. 12,70 7. 32 8. 38´42" 6. 7,30´73" 7. 28 7. 13´92" 6. +16 7. 18 8.
Chalupa Jan 64 11. 11,40 12. 26 9. 49´18" 12. 10,39´74 12. 45 12. 18´82" 7. +48 1. 21 3.
Schmidt Matěj 73 12. 12,00 9. 24 10. 39´44" 8. 8,01´68" 9. 36 10. 21´20" 9. -10 12. 23 1.
Červinka Jan 75 13. - - - - - - - - - 13. - - - - - -
 
jméno
obratnost
rychlost
síla
pohyb. kyčel. kloubů
obratnostní běh celkem
běh 10 m
běh 4 x 10 m
Illinoiský běh běh 60 m celkem odrazy stranou bench press
Jelínek Mates +3 7. 34´77" 1. 24 2. 2´95" 3. 10´32" 2. 17´13" 3. 8´20" 2. 10 2. 53 1. 63 2.
Jelínek David +19 1. 39´01" 5. 27 4. 3´06" 4. 10´38" 3. 17´64" 4. 8´32" 3. 14 4. 48 2. 70 1.
Jiráň Dominik +4 6. 35´07" 2. 33 8. 2´74" 1. 9´80" 1. 16´01" 1. 7´80" 1. 4 1. - - - -
Brabec Pavel +11 4. 38´61" 4. 32 6. 3´17" 7. 11´11" 7. 18´48" 7. 9´07" 8. 29 7. - - - -
Šváb Michal +19 1. 36´48" 3. 14 1. 2´86" 2. 10´86" 4. 16´89" 2. 8´32" 3. 11 3. 48 2. 52 4.
Hribik Vojta +10 5. 41´20" 9. 32 6. 3´39" 9. 11´10" 6. 19´39" 11. 8´82" 5. 31 9. 41 4. 21 8.
Borovský David -11 11. 40´36" 7. 36 9. 3´09" 5. 11´20" 8. 18´32" 6. 8´40" 4. 23 5. 43 3. 45 5.
Prášek Jan -7 10. 41´61" 10. 50 12. 3´45" 10. 10´95" 5. 18´22" 5. 8´86" 6. 26 6. 41 4. 61 3.
Koubský Jakub -6 9. 40´64" 8. 29 5. 3´29" 8. 11´45" 9. 18´67" 8. 10´16" 9. 34 10. 30 5. 16 9.
Konečný Miloš -17 12. 39´20" 6. 39 10. 3´16" 6. 11´11" 7. 18´70" 9. 8´90" 7. 29 7. 26 7. 44 6.
Chalupa Jan +14 3. 46´45" 12. 26 3. 3´82" 12. 11´76" 11. 21´11" 12. 10´37" 10. 45 12. 21 8. 34 7.
Schmidt Matěj -5 8. 41´89" 11. 41 11. 3´67" 11. 11´70" 10. 18´80" 10. 10´39" 11. 42 11. 27 6. 0 10.
Červinka Jan - - - - - 13. - - - - - - - - - 13. - - - -
 
jméno
síla
koordinace
vytrvalost
sed - leh
celkem
Illinoiský běh komplex
driblink koord. žebřík úkroky koord. žebřík celkem
švihadlo
2 minuty
step test beep test celkem
Jelínek Mates 318 4. 7 2. 32´92" 3. 3´29" 1. 6´73" 1. 5 1. 266 1. 149 3. 1.720 2. 6 1.
Jelínek David 623 1. 4 1. 32´09" 2. 3´48" 3. 7´32" 2. 7 3. 175 5. 171 1. 1.780 1. 7 2.
Jiráň Dominik - - - 11. 35´42" 5. 5´11" 10. 9´70" 8. 23 8. 164 6. 140 5. 1.560 5. 16 5.
Brabec Pavel - - - 11. 31´22" 1. 3´32" 2. 7´92" 3. 6 2. 209 2. 152 2. 1.540 6. 10 3.
Šváb Michal 621 2. 8 3. - - - - - - - 13. 178 4. 121 8. 1.020 9. 21 7.
Hribik Vojta 381 3. 15 4. 36´51" 8. 5´42" 11. 9´83" 9. 28 10. 179 3. 147 4. 1.680 3. 10 3.
Borovský David 43 10. 18 6. 37´09" 10. 4´13" 6. 8´90" 6. 22 7. 118 10. 116 9. 820 11. 30 10.
Prášek Jan 53 9. 16 5. 37´26" 11. 4´35" 8. 10´86" 10. 29 11. 148 9. 124 7. 1.640 4. 20 6.
Koubský Jakub 220 5. 19 7. 33´58" 4. 7´32" 12. 10´95" 11. 27 9. 153 7. 113 10. 1.360 7. 24 8.
Konečný Miloš 118 6. 19 7. 36´42" 7. 3´51" 4. 8´07" 4. 15 4. - - - - - - - 12.
Chalupa Jan 100 8. 23 9. 36´07" 6. 4´30" 7. 9´16" 7. 20 6. - - - - - - - 12.
Schmidt Matěj 111 7. 23 9. 42´92" 12. 4´77" 9. 12´42" 12. 33 12. 91 11. 112 11. 1.320 8. 30 10.
Červinka Jan - - - 11. 36´74" 9. 3´64" 5. 8´86" 5. 19 5. 150 8. 129 6. 900 10. 24 8.
 
jméno
závěrečný test
šestiskok push test 3 x 200 m 1.500 m celkem
Jelínek Mates 14,70 2. 49 5. 36´06" 3. 6,08´67" 7. 17 3.
Jelínek David 15,00 1. 102 3. 34´38" 1. 5,37´08" 1. 6 1.
Jiráň Dominik 13,10 5. 111 2. 35´65" 2. 5,58´76" 6. 15 2.
Brabec Pavel 12,50 7. 59 4. 37´45" 5. 5,52´58" 2. 18 4.
Šváb Michal 12,90 6. 37 6. 39´78" 7. 6,50´92" 9. 28 7.
Hribik Vojta 13,40 4. 15 10. 37´04" 4. 5,55´58" 3. 21 6.
Borovský David 13,90 3. 20 8. 44´60" 9. 8,00´26" 11. 31 8.
Prášek Jan 11,60 8. 120 1. 38´72" 6. 5,57´02" 4. 19 5.
Koubský Jakub 11,10 10. 16 9. 41´53" 8. 5,58´16" 5. 32 9.
Konečný Miloš - - - - - - - - - 13.
Chalupa Jan 11,30 9. 27 7. 48´75" 11. 9,27´61" 12. 39 10.
Schmidt Matěj 11,30 9. 15 10. - 12. 6,41´80" 8. 39 10.
Červinka Jan 10,70 11. 10 11. 44´72" 10. 7,36´32" 10. 42 12.
 
 
 
Letní soustředění 2010
jméno
počet
bodů
celkové
pořadí
vstupní test obratnost
šestiskok push test 3 x 180 m celkem
pohyb.
ramen. kloubů
opakovaná sestava s tyčí
dynamická pohyb. trupu
obratnostní běh celkem
Sirotek Adam 7 1. 15,20 1. 45 4. 22´24" 1. 6 1. +33 1. 11´16" 3. 29 1. 12´67" 1. 6 1.
Kořistka Jan 18 2. 15,05 2. 52 3. 23´31" 2. 7 2. +8 6. 10´89" 2. 24 5. 14´01" 3. 16 4.
Švejda Pavel 28 3. 14,00 4. 37 6. 25´48" 5. 15 5. +23 3. 12´45" 4. 28 2. 14´32" 5. 14 3.
Švejda Petr 30 4. 14,20 3. 30 7. 25´92" 8. 18 7. +3 7. 14´34" 7. 28 2. 14´16" 4. 20 6.
Jelínek Mates 33 5. 13,50 7. 42 5. 25´52" 6. 18 7. +8 6. 13´90" 5. 26 3. 14´01" 3. 17 5.
Jiráň Dominik 35 6. 12,80 8. 64 1. 25´24" 4. 13 4. +2 8. 14´01" 6. 25 4. 15´13" 6. 24 8.
Šváb Ladislav 44 7. 13,80 6. 64 1. 24´68" 3. 10 3. +13 5. 10´61" 1. 24 5. 13´70" 2. 13 2.
Sádlo Aleš 45 8. 13,90 5. 22 8. 25´95" 9. 22 9. +27 2. 17´45" 8. 23 6. 15´64" 7. 23 7.
Jelínek David 50 9. 12,80 8. 56 2. 25´61" 7. 17 6. +13 5. 19´20" 9. 20 7. 17´60" 9. 30 10.
Lázňovský Jakub 59 10. 12,10 9. 30 7. 28´89" 10. 26 10. +17 4. 19´45" 10. 23 6. 16´70" 8. 28 9.
 
jméno
rychlost
síla
běh 4 x 10 m
slalomový běh
běh 10 m běh 30 m běh 60 m celkem odrazy stranou sed - leh odrazová síla bench press celkem
Sirotek Adam 10´32" 1. 13´95" 1. 2´17" 1. 4´77" 3. 8´12" 1. 7 1. 47,5 1. 55 4. 5,7 1. 52 4. 10 1.
Kořistka Jan 11´13" 2. 15´78" 2. 2´55" 2. 5´99" 9. 8´29" 2. 17 2. 40,5 4. 56 3. 6,0 4. 66 1. 12 2.
Švejda Pavel 11´33" 3. 16´78" 6. 2´86" 4. 5´04" 8. 8´84" 6. 27 6. 41,5 3. 55 4. 5,9 3. 42 9. 19 3.
Švejda Petr 11´72" 6. 16´39" 5. 2´98" 6. 4´90" 4. 8´43" 3. 24 3. 38,8 7. 68 1. 5,8 2. 64 2. 12 2.
Jelínek Mates 11´36" 4. 15´99" 3. 3´27" 8. 4´76" 2. 8´88" 7. 24 3. 42 2. 49 5. 6,3 6. 40 10. 23 5.
Jiráň Dominik 12´28" 8. 16´26" 4. 2´68" 3. 4´95" 7. 8´63" 4. 26 5. 40 5. 57 2. 6,7 8. 48 5. 20 4.
Šváb Ladislav 11´59" 5. 18´53" 9. 2´99" 7. 4´94" 6. 8´95" 8. 35 7. 35,5 10. 40 8. 6,1 5. 43 8. 31 8.
Sádlo Aleš 11´91" 7. 17´14" 7. 2´97" 5. 4´63" 1. 8´81" 5. 25 4. 39 6. 43 6. 6,4 7. 46 7. 26 6.
Jelínek David 12´96" 9. 17´84" 8. 3´38" 9. 6´54" 10. 12´49" 10. 46 9. 36 9. 55 4. 6,4 7. 58 3. 23 5.
Lázňovský Jakub 13´96" 10. 19´34" 10. 3´47" 10. 4´92" 5. 10´58" 9. 44 8. 37 8. 42 7. 17,2 9. 47 6. 30 7.
 
jméno
koordinace
vytrvalost
přeběh koord. žebřík
úkroky koord. žebřík hexagon 1 hexagon 2 driblink s míčem celkem
švihadlo
2 minuty
step test beep test celkem
Sirotek Adam 2´86" 1. 7´45" 3. 3´30" 2. 4´73" 1. 17´99" 1. 8 1. 265 1. 228 3. 10,42´ 1. 5 1.
Kořistka Jan 3´11" 6. 6´64" 1. 3´54" 5. 5´46" 7. 19´57" 6. 25 5. 163 5. 233 1. 9,14´ 2. 8 2.
Švejda Pavel 2´98" 3. 8´32" 5. 3´36" 4. 5´01" 3. 20´16" 7. 22 3. 212 2. 229 2. 7,22´ 5. 9 3.
Švejda Petr 2´96" 2. 9´26" 7. 3´26" 1. 4´98" 2. 18´61" 2. 14 2. 161 6. 147 10. 6,11´ 6. 22 8.
Jelínek Mates 3´09" 5. 7´01" 2. 3´61" 6. 5´22" 6. 19´36" 4. 23 4. 192 3. 191 8. 8,40´ 4. 15 5.
Jiráň Dominik 3´59" 8. 9´26" 7. 3´86" 7. 5´09" 4. 19´51" 5. 31 7. 166 4. 218 4. 9,03´ 3. 11 4.
Šváb Ladislav 3´82" 10. - 9. 3´32" 3. 5´20" 5. 23´11" 9. 36 8. 134 7. 169 9. 5,30´ 8. 24 9.
Sádlo Aleš 3´07" 4. 8´13" 4. 3´92" 8. 6´80" 8. 19´13" 3. 27 6. 125 8. 193 6. 5,44´ 7. 21 7.
Jelínek David 3´64" 9. 9´86" 8. 3´86" 7. 9´22" 9. 20´70" 8. 41 9. 100 10. 194 5. 8,40´ 4. 19 6.
Lázňovský Jakub 3´36" 7. 8´70" 6. 4´23" 9. 9´92" 10. 26´64" 10. 42 10. 118 9. 192 7. 7,22´ 5. 21 7.
 
jméno
závěrečný test
šestiskok push test 3 x 180 m celkem
Sirotek Adam 14,35 1. 42 5. 25´89" 1. 7 1.
Kořistka Jan 14,20 2. 48 3. 27´20" 2. 7 1.
Švejda Pavel 13,10 4. 35 8. 29´02" 6. 18 5.
Švejda Petr 14,20 2. 46 4. 28´66" 3. 9 2.
Jelínek Mates 13,60 3. 41 6. 29´80" 8. 17 4.
Jiráň Dominik 12,10 7. 82 1. 28´69" 4. 12 3.
Šváb Ladislav 13,00 5. 23 9. 29´04" 7. 21 7.
Sádlo Aleš 13,00 5. 13 10. 28´97" 5. 20 6.
Jelínek David 12,80 6. 61 2. 34´07" 10. 18 5.
Lázňovský Jakub 11,60 8. 37 7. 32´21" 9. 24 8.
 
 
 
Letní soustředění 2009
jméno
počet
bodů
celkové
pořadí
vstupní test obratnost
šestiskok push test 3 x 200 m celkem
opakovaná sestava s tyčí
pohyb.
ramen. kloubů
běh s kotoulem
běh po osmičce
celkem
Draslar Josef 15 1. 13,50 6. 52 3. 32´19" 1. 10 2. 6´71" 3. +15 3. 9´32" 1. 9´92" 1. 8 2.
Sirotek Adam 15 1. 13,40 7. 43 7. 32´25" 2. 16 5. 6´09" 1. +37 1. 10´01" 3. 10´40" 2. 7 1.
Tvrdík Jiří 25 2. 14,10 4. 53 2. 33´07" 3. 9 1. 7´09" 4. +8 7. 9´73" 2. 9´92" 1. 14 3.
Drahota Miroslav 41 3. 13,10 8. 45 5. 35´30" 8. 21 8. 8´80" 10. +7 8. 10´98" 7. 12´70" 12. 37 10.
Rejna Václav 46 4. 12,20 11. 30 10. 35´02" 7. 28 10. 9´09" 11. +12 4. 11´21" 10. 12´29" 10. 35 9.
Zíka Martin 46 4. 14,20 3. 45 5. 34´37" 4. 12 3. 10´67" 13. -8 12. 11´87" 12. 10´95" 6. 43 13.
Hynek Otakar 55 5. 14,80 1. 16 13. 34´65" 5. 19 6. 9´32" 12. +11 5. 10´22" 4. 11´06" 7. 28 7.
Marvan David 55 5. 12,10 12. 52 3. 42´79" 13. 28 10. 7´45" 5. +28 2. 11´32" 11. 11´92" 9. 27 6.
Švejda Petr 56 6. 13,40 7. 44 6. 46´36" 16. 29 11. 8´32" 8. +3 10. 10´41" 5. 11´22" 8. 31 8.
Ryšan Dominik 60 7. 14,40 2. 38 8. 39´12" 10. 20 7. 18´51" 16. +12 4. 11´06" 8. 19´64" 14. 42 12.
Pipková Kateřina 62 8. 11,60 13. 72 1. 45´41" 15. 29 11. 6´14" 2. +6 9. 10´41" 5. 10´70" 4. 20 4.
Vítek Dominik 62 8. 14,10 4. 30 10. 39´69" 11. 25 9. 7´76" 7. +12 4. 10´61" 6. 10´95" 6. 23 5.
Kořistka Jan 68 9. 14,00 5. 49 4. 34´66" 6. 15 4. 7´73" 6. +12 4. 10´98" 7. 10´41" 3. 20 4.
Tomčík Josef 71 10. 12,80 10. 23 11. 36´58" 9. 30 12. 11´26" 14. +2 11. 11´17" 9. 10´77" 5. 39 11.
Macháček Matěj 74 11. 13,00 9. 20 12. 40´91" 12. 33 13. 8´77" 9. +10 6. 12´86" 13. 12´61" 11. 39 11.
Lázňovský Jakub 86 12. 10,50 14. 31 9. 43´34" 14. 37 14. 14´70" 15. +11 5. 12´98" 14. 14´06" 13. 47 14.
 
jméno
rychlost
síla
běh 10 m
běh 4 x 10 m
slalomový běh
běh 70 m celkem odrazy stranou bench press sed - leh celkem
Draslar Josef 3´20" 4. 10´73" 3. 16´51" 1. 9´57" 4. 12 2. 37 3. 43 4. 49 4. 11 2.
Sirotek Adam 3´09" 2. 10´30" 1. 16´82" 2. 9´45" 2. 7 1. 39 1. 33 9. 52 2. 12 3.
Tvrdík Jiří 3´22" 5. 11´01" 6. 16´89" 4. 9´01" 1. 16 3. 38 2. 58 1. 50 3. 6 1.
Drahota Miroslav 3´20" 4. 11´70" 12. 16´83" 3. 10´36" 10. 29 7. 36 5. 51 3. 47 5. 13 4.
Rejna Václav 3´54" 9. 11´51" 11. 17´64" 10. 10´67" 13. 43 11. 33,5 6. 34 8. 45 6. 20 7.
Zíka Martin 3´20" 4. 10´98" 5. 18´61" 12. 9´64" 5. 26 5. 32,5 7. 53 2. 45 6. 15 5.
Hynek Otakar 3´39" 7. 11´29" 9. 17´01" 6. 9´76" 6. 28 6. 36,5 4. 38 7. 33 11. 22 8.
Marvan David 3´67" 12. 11´83" 13. 17´64" 10. 11´86" 15. 50 12. 32 8. 18 13. 50 3. 24 9.
Švejda Petr 3´61" 11. 10´77" 4. 17´01" 6. 10´64" 12. 33 9. 30 10. 42 5. 54 1. 16 6.
Ryšan Dominik 3´11" 3. 11´11" 8. 17´39" 8. 9´49" 3. 22 4. 32 8. 27 11. 45 6. 25 10.
Pipková Kateřina 3´30" 6. 10´57" 2. 16´98" 5. 10´16" 9. 22 4. - - - - - - - 14.
Vítek Dominik 2´98" 1. 12´22" 14. 18´22" 11. 10´70" 14. 40 10. 32 8. 31 10. 34 10. 28 12.
Kořistka Jan 3´39" 7. 11´09" 7. 17´54" 9. 10´01" 7. 30 8. - - - - - - - 14.
Tomčík Josef 3´42" 8. 11´36" 10. 17´11" 7. 10´06" 8. 33 9. 31 9. 31 10. 42 8. 27 11.
Macháček Matěj 3´58" 10. 13´29" 16. 20´39" 14. 10´51" 11. 51 13. 32,5 7. 39 6. 36 9. 22 8.
Lázňovský Jakub 4´45" 13. 13´01" 15. 19´13" 13. 13´13" 16. 57 14. 23,5 11. 26 12. 43 7. 30 13.
 
jméno
koordinace
vytrvalost
závěrečný test
přeběh koord. žebřík
úkroky koord. žebřík driblink s míčem celkem
švihadlo
2 minuty
step test celkem šestiskok push test 3 x 200 m celkem
Draslar Josef 5´26" 7. 8´98" 4. 12´29" 1. 12 3. 180 4. 214 2. 6 3. 14,20 1. 60 2. 31´53" 2. 5 1.
Sirotek Adam 5´25" 6. 8´16" 2. 12´51" 2. 10 2. 215 2. 238 1. 3 1. 14,00 2. 51 5. 30´27" 1. 8 2.
Tvrdík Jiří 5´26" 7. 9´83" 8. 13´61" 7. 22 6. 159 7. 163 11. 18 8. 13,70 3. 52 4. 33´84" 3. 10 3.
Drahota Miroslav 4´82" 3. 8´51" 3. 12´86" 3. 9 1. 147 8. 205 3. 11 5. 12,60 7. 48 6. 38´49" 7. 20 6.
Rejna Václav 4´22" 1. 9´09" 5. 13´22" 4. 10 2. 229 1. 201 4. 5 2. 13,20 5. 34 8. 36´49" 6. 19 5.
Zíka Martin 6´39" 10. 12´22" 13. 14´22" 8. 31 10. 111 10. 198 5. 15 6. 13,50 4. 53 3. 34´88" 4. 11 4.
Hynek Otakar 5´22" 4. 14´64" 15. 15´54" 12. 31 10. 91 13. 182 9. 22 10. 14,20 1. 5 13. 42´01" 9. 23 8.
Marvan David 5´61" 9. 10´32" 10. 13´45" 6. 25 7. 196 3. 190 6. 9 4. 11,40 10. 63 1. 42´99" 11. 22 7.
Švejda Petr 5´26" 7. 9´13" 6. 13´32" 5. 18 5. 175 5. 157 13. 18 8. 13,00 6. 30 10. 42´51" 10. 26 9.
Ryšan Dominik 5´36" 8. 10´64" 11. 15´20" 11. 30 9. 162 6. 172 10. 16 7. 13,50 4. 7 12. - 13. 29 11.
Pipková Kateřina 4´48" 2. 7´57" 1. 15´09" 10. 13 4. - - - - - 12. - - - - - - - 13.
Vítek Dominik 5´23" 5. 9´48" 7. 12´29" 1. 13 4. 82 14. 198 5. 19 9. - - - - - - - 13.
Kořistka Jan - - - - - - - 13. - - - - - 12. - - - - - - - 13.
Tomčík Josef 6´61" 11. 11´30" 12. 14´67" 9. 32 11. 110 11. 183 8. 19 9. 12,10 9. 31 9. 35´91" 5. 23 8.
Macháček Matěj 5´61" 9. 13´29" 14. 15´20" 11. 34 12. 124 9. 186 7. 16 7. 12,50 8. 17 11. 41´21" 8. 27 10.
Lázňovský Jakub 5´26" 7. 10´09" 9. 21´26" 13. 29 8. 98 12. 159 12. 24 11. 10,70 11. 42 7. 43´16" 12. 30 12.
 
 
 
Jarní příprava 2009
jméno
celkové
hodnocení
zig zag test
(hbitost)
běh 100 m
push test
(kliky)
šestiskok
běh 3 x 200 m
(průměr)
test/body
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Sirotek Adam 29/565 1. 19,5 5´86" 1. 20 13´36" 1. 20 35 5. 18 14,20 2. 20 31´10" 3. 20
Draslar Josef 19/367 2. 19,3 5´95" 2. 20 14´01" 3. 20 39 3. 17 13,90 3. 16 30´85" 2. 20
Ryšan Dominik 11/210 3. 19,1 6´22" 4. 17 13´70" 2. 20 38 4. 19 - - - - - -
Pipková Kateřina 22/386 4. 17,5 6´86" 11. 9 14´73" 5. 19 40 2. 20 - - - - - -
Kořistka Jan 22/376 5. 17,09 6´45" 7. 14 15´80" 8. 16 31 9. 16 13,80 4. 18 36´15" 5. 16
Tvrdík Jiří 11/324 6. 17,05 6´09" 3. 18 14´01" 3. 20 32 8. 13 15,50 1. 20 30´74" 1. 20
Tomčík Josef 26/428 7. 16,5 6´61" 10. 12 14´48" 4. 20 30 10. 15 12,20 6. 13 35´59" 4. 17
Zíka Martin 5/81 8. 16,2 - - - - - - 33 7. 14 - - - - - -
Švejda Petr 29/443 9. 15,3 6´29" 5. 16 15´64" 7. 16 40 2. 20 13,20 5. 16 40´62" 6. 10
Macháček Hynek 14/206 10. 14,7 6´58" 9. 12 14´73" 5. 19 48 1. 20 - - - - - -
 Rejna Václav 25/362 11. 14,5 6´48" 8. 14 15´42" 6. 17 34 6. 14 - - - - - -
Marvan David 29/419 12. 14,4 6´42" 6. 14 16´80" 10. 12 40 2. 20 12,20 6. 13 42´02" 8. 9
Macháček Matěj 24/334 13. 13,9 6´29" 5. 16 16´30" 9. 14 - - - - - - - - -
Filip Jakub 8/106 14. 13,3 - - - - - - - - - 11,50 7. 11 40´88" 7. 10
Lázňovský Jakub 19/183 15. 9,6 7´11" 12. 6 19´20" 11. 4 28 11. 14 10,80 8. 8 44´31" 9. 6
Jackovič David 9/84 16. 9,3 - - - - - - - - - - - - - - -
Sádlo Aleš 4/30 17. 7,5 - - - - - - - - - - - - - - -
20 - 17 bodů  vynikající výkon
16 - 12 bodů  dobrý výkon
11 - 9   bodů  průměrný výkon
8 - 4     body  slabší výkon
3 - 0     bodu  špatný výkon
jméno
běh 1.500 m
sit ups test
(sed - leh)
běh 600 m
vis na žebřinách
dynamická
pohyblivost trupu
běh 4 x 10 m
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Sirotek Adam 5,57´11" 2. 20 67 11. 19 1,49´51" 2. 20 54´32" 5. 17 24 4. 20 9´64" 2. 20
Draslar Josef 5,44´09" 1. 20 72 8. 20 1,45´73" 1. 20 - - - - - - 9´47" 1. 20
Ryšan Dominik - - - 93 3. 20 2,00´10" 4. 20 - - - - - - - - -
Pipková Kateřina - - - 92 4. 20 - - - 1,37´95" 1. 20 22 6. 20 10´73" 9. 15
Kořistka Jan 6,41´98" 5. 16 101 2. 20 - - - - - - - - - - - -
Tvrdík Jiří 6,20´48" 3. 15 93 3. 20 1,55´61" 3. 19 39´76" 9. 10 23 5. 18 9´92" 3. 19
Tomčík Josef 6,22´32" 4. 18 68 10. 20 2,05´42" 6. 20 - - - - - - 10´41" 6. 18
Zíka Martin - - - 89 5. 20 - - - - - - - - - - - -
Švejda Petr 8,04´63" 8. 9 117 1. 20 2,14´92" 7. 17 54´70" 4. 17 22 6. 18 10´64" 7. 16
Macháček Hynek - - - 69 9. 19 2,18´86" 9. 13 48´09" 7. 12 18 8. 9 10´11" 4. 18
 Rejna Václav - - - 80 6. 20 2,05´22" 5. 17 50´13" 6. 12 26 2. 20 10´22" 5. 17
Marvan David 6,53´51" 6. 15 79 7. 20 2,24´16" 11. 15 1,11´48" 2. 19 27 1. 20 10´70" 8. 15
Macháček Matěj - - - 63 12. 17 2,17´67" 8. 14 45´51" 8. 11 25 3. 20 10´76" 10. 15
Filip Jakub 7,39´60" 7. 10 - - - - - - - - - - - - - - -
Lázňovský Jakub 8,05´08" 9. 9 - - - 2,22´89" 10. 15 56´07" 3. 17 22 6. 18 - - -
Jackovič David - - - 51 13. 13 - - - 20´80" 10. 9 20 7. 15 - - -
Sádlo Aleš - - - 42 14. 10 - - - - - - - - - - - -
 
jméno
beep test
(člunkový běh)
opakovaná sestava
s tyčí
skoky přes švihadlo
(2 minuty)
běh 10 m
burpee test
(angličáky)
běh 5 x 10 m
výkon
pořadí
body
výkon
pořa13dí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Sirotek Adam 13,16´ 1. 20 10´92" 2. 20 258 1. 20 2´73" 1. 20 31´60" 6. 20 12´67" 1. 20
Draslar Josef 13,02´ 2. 20 10´70" 1. 20 202 5. 20 - - - 30´83" 5. 20 - - -
Ryšan Dominik - - - - - - - - - - - - - - - 12´82" 3. 20
Pipková Kateřina 5,09´ 10. 7 13´67" 3. 18 225 3. 20 - - - 27´70" 1. 20 13´73" 8. 17
Kořistka Jan - - - - - - - - - 2´88" 2. 18 35´36" 10. 20 12´77" 2. 20
Tvrdík Jiří 9,15´ 6. 10 - - - - - - - - - - - - - - -
Tomčík Josef 11,28´ 4. 20 18´20" 7. 16 117 8. 18 3´12" 3. 12 30´09" 4. 20 12´77" 2. 20
Zíka Martin - - - - - - - - - - - - 28´67" 2. 20 - - -
Švejda Petr 7,23´ 7. 7 21´67" 8. 12 162 7. 20 3´12" 3. 12 34´01" 8. 20 13´61" 6. 19
Macháček Hynek 5,51´ 8. 1 - - - - - - - - - 36´51" 11. 17 12´89" 4. 20
 Rejna Václav 11,33´ 3. 16 18´07" 6. 14 245 2. 20 3´20"! 5. 10 - - - 13´67" 7. 17
Marvan David 9,53´ 5. 12 14´98" 4. 19 220 4. 20 3´16" 4. 11 31´67" 7. 20 13´73" 8. 19
Macháček Matěj 5,44´ 9. 1 16´44" 5. 16 167 6. 18 - - - 34´51" 9. 20 12´92" 5. 20
Filip Jakub - - - - - - - - - - - - 28´77" 3. 20 13´82" 9. 18
Lázňovský Jakub - - - 23´95" 9. 11 109 9. 17 - - - - - - - - -
Jackovič David - - - - - - - - - - - - 39´77" 12. 16 - - -
Sádlo Aleš - - - - - - - - - - - - 42´01" 13. 10 - - -
 
jméno
běh 300 m
odrazy stranou
běh 150 m
quick feet test
(rychlost nohou)
maximální síla
(max.síla/váha)
Illinoiský běh
(hbitost)
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Sirotek Adam 49´13" 1. 20 32 1. 20 22´09" 1. 20 2´80" 2. 20 0,73 6. 13 14´45" 1. 20
Draslar Josef - - - 32 1. 20 22´29" 3. 19 2´85" 3. 19 0,89 2. 16 14´77" 2. 20
Ryšan Dominik 50´51" 2. 19 31 2. 20 - - - - - - - - - - - -
Pipková Kateřina 1,06´92" 9. 7 27 6. 20 25´01" 5. 17 2´73" 1. 20 0,93 1. 20 16´32" 8. 17
Kořistka Jan 53´57" 3. 17 25,5 7. 17 24´61" 4. 17 3´05" 5. 15 0,76 4. 15 15´86" 5. 17
Tvrdík Jiří - - - 28 4. 20 22´26" 2. 19 2´85" 3. 19 0,82 3. 13 15´22" 3. 19
Tomčík Josef 53´66" 4. 17 24 8. 14 25´16" 6. 16 3´15" 7. 13 - - - 16´06" 7. 15
Zíka Martin - - - 29 3. 20 - - - - - - 0,69 9. 7 - - -
Švejda Petr 1,10´57" 11. 1 23,5 9. 13 25´64" 8. 15 3´09" 6. 14 0,74 5. 14 15´82" 4. 18
Macháček Hynek 1,05´39" 7. 10 - - - - - - - - - - - - - - -
 Rejna Václav 55´61" 5. 16 29 3. 20 25´36" 7. 14 3´23" 9. 11 0,7 8. 8 16´09" 7. 12
Marvan David 1,07´45" 10. 6 24 8. 14 29´16" 9. 9 3´20" 8. 12 0,65 10. 9 16´64" 9. 12
Macháček Matěj 1,06´67" 8. 7 27,5 5. 20 25´01" 5. 14 2´98" 4. 16 0,71 7. 8 15´89" 6. 13
Filip Jakub 1,02´73" 6. 12 - -- - - - - - - - 0,73 6. 13 - - -
Lázňovský Jakub - - - - - - - - - - - - 0,71 7. 12 18´42" 10. 5
Jackovič David - - - 20,5 10. 7 - - - - - - 0,46 12. 1 - - -
Sádlo Aleš - - - 20 11. 6 - - - - - - 0,53 11. 4 - - -
 
jméno
běh 30 m
přednožování
skok sounož
hod medicinbalem
obouruč přes hlavu
slalomový běh
běh 50 m
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Sirotek Adam 4´45" 2. 20 19 1. 18 238 1. 20 734 3. 20 12´98" 1. 20 7´09" 1. 20
Draslar Josef 4´42" 1. 20 - - - - - - -   - - - - - - -
Ryšan Dominik - - - 18 2. 15 - - - - - - 13´51" 2. 20 7´22" 2. 20
Pipková Kateřina 4´70" 3. 20 19 1. 20 - - - - - - 14´22" 7. 20 7´89" 5. 20
Kořistka Jan 4´86" 6. 20 16 4. 10 225 3. 18 723 4. 20 14´29" 9. 18 7´73" 4. 18
Tvrdík Jiří 4´42" 1. 20 18 2. 12 - - - - - - - - - - - -
Tomčík Josef 4´80" 5. 20 16 4. 10 209 5. 15 560 7. 11 13´74" 4. 20 7´73" 4. 18
Zíka Martin - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Švejda Petr 4´95" 7. 19 19 1. 18 212 4. 15 750 1. 20 14´29" 9. 18 8´22" 7. 13
Macháček Hynek - - - - - - - - - - - - 13´57" 3. 18 7´30" 3. 18
 Rejna Václav 5´09" 8. 17 16 4. 9 191 7. 5 735 2. 17 14´01" 5. 17 8´07" 6. 8
Marvan David 5´21" 9. 17 18 2. 15 202 6. 13 608 6. 14 14´26" 8. 18 8´70" 9. 7
Macháček Matěj 4´76" 4. 20 15 5. 8 233 2. 13 670 5. 10 14´07" 6. 17 8´26" 8. 6
Filip Jakub - - - 17 3. 12 - - - - - - - - - - - -
Lázňovský Jakub 6´20" 10. 7 16 4. 10 167 9. 6 460 9. 4 16´67" 10. 13 10´09" 10. 1
Jackovič David - - - 16 4. 10 177 8. 8 470 8. 5 - - - - - -
Sádlo Aleš - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
 
Letní soustředění 2008
jméno
počet
bodů 
celkové
pořadí
vstupní test
obratnost
rychlost
síla
koordinace
vytrvalost
výstupní test
Draslar Josef 15 1. 1,29´64" 2. 50´80" 3. 40´84" 1. 87 3. 49´72" 3. 2.860 2. 1,33´09" 1.
Sirotek Adam 15 1. 1,35´29" 3. 45´54" 1. 40´90" 2. 77 4. 47´42" 2. 2.870 1. 1,33´58" 2.
Němec Marek 21 2. 1,29´32" 1. 51´70" 4. 45´80" 6. 89 2. 46´58" 1. 2.550 3. 1,39´89" 3.
Zíka Martin 35 3. 1,39´22" 4. 53´39" 7. 44´42" 4. 90 1. 1,02´22" 11. 2.580 3. 1,44´23" 5.
Ryšan Dominik 44 4. 1,44´45" 6. 52´09" 5. 43´26" 3. 61 6. - 12. 2.080 8. 1,40´01" 4.
Kořistka Jan 45 5. 1,42´01" 5. 47´95" 2. 46´11" 7. 51 8. 51´70" 6. 2.520 5. - 12.
Vítek Dominik 45 5. 1,44´98" 7. 54´67" 8. 45´10" 5. 74 5. 57´77" 9. 2.520 5. 1,45´77" 6.
Rejna Václav 57 6. 1,57´26" 10. 1,03´89" 12. 47´36" 8. 74 5. 59´39" 10. 2.520 5. 1,46´22" 7.
Marvan David 59 7. 1,55´09" 9. 55´92" 9. 50´43" 12. 45 10. 50´32" 4. 2.430 6. 1,53´98" 9.
Jelínek Vojtěch 60 8. 1,53´30" 8. 52´20" 6. 47´52" 9. 48 9. 57´67" 8. 1.840 10. 1,58´70" 10.
Švejda Petr 64 9. 1,58´32" 12. 59´36" 10. 47´98" 10. 54 7. 50´67" 5. 2.070 9. 2,04´45" 11.
Filip Jakub 66 10. 1,57´70" 11. 59´92" 11. 48´45" 11. 40 11. 57´61" 7. 2.110 7. 1,48´57" 8.
 
Jarní příprava 2008
jméno
celkové
hodnocení
push test
(kliky)
burpee test
(angličáky)
beep test
(člunkový běh)
sit ups test
(sed - leh)
Illinoiský běh
test/body
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Draslar Josef 28/533 1. 19 40 6. 20 30´66" 2. 20 12´54" 1. 20 81 1. 20 13´26" 2. 20
Sirotek Adam 36/681 2. 18,,9 72 2. 20 30´57" 1. 20 11´42" 2. 20 80 2. 20 13´16" 1. 20
Němec Marek 4/74 3. 18,5 71 3. 20 - - - - - - - - - - - -
Zíka Martin 14/274 4. 17,64 30 8. 20 - - - - - - - - - - - -
Filip Jakub 10/176 5. 17,6 35 7. 20 34´95" 4. 20 8´40" 7. 10 - - - 15´22" 8. 19
Ryšan Dominik 14/240 6. 17,1 - - - - - - - - - - - - - - -
Kořistka Jan 21/234 7. 15,9 60 4. 20 36´48" 6. 20 9´58" 5. 12 - - - 14´54" 4. 20
Tomčík Josef 30/456 8. 15,2 30 8. 20 37´01" 7. - 10´13" 4. 13 67 3. 20 14´61" 5. 20
 Rejna Václav 29/434 9. 15 46 5. 20 37´48" 8. 20 11´18" 3. 20 62 5. 18 15´11" 7. 20
Sádlo Aleš 1/15 10. 15 27 9. 15 - - - - - - - - - -   -
Kadlec Ondřej 4/59 11. 14,8 - - - - - - - - - - - - - - -
Marvan David 35/487 12. 13,9 100 1. 20 30´80" 3. 20 9´44" 6. 11 63 4. 18 14´51" 3. 20
Švejda Petr 38/497 13. 13,1 46 5. 20 35´89" 5. 20 6´48" 9. 6 81 1. 20 14´70" 6. 20
Jackovič David 29/268 14. 9,2 22 10. 12 43´26" 9. 8 6´49" 8. 6 - - - 15´80" 9. 14
20 - 17 bodů  vynikající výkon
16 - 12 bodů  dobrý výkon
11 - 9   bodů  průměrný výkon
8 - 4     body  slabší výkon
3 - 0     bodu  špatný výkon
jméno
přeskoky švihadla
přednožování
Jacíkův test
odrazy stranou
slalomový běh
skok vzad
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Draslar Josef - - - 20 2. 20 22 2. 20 30 1. 20 13´67" 2. 20 114 1. 20
Sirotek Adam 144 1. 20 17 5. 12 22,5 1. 20 30 1. 20 13´60" 1. 20 96 4. 17
Němec Marek - - - 19 3. 18 - - - 26 2. 18 - - - - - -
Zíka Martin - - - 19 3. 18 - - - 23 4. 12 15´55" 9. 14 104 2. 20
Filip Jakub - - - 20 2. 20 - - - - - - - - - - - -
Ryšan Dominik - - - 21 1. 20 - - - 24 3. 14 14´45" 6. 17 100 3. 20
Kořistka Jan 87 4. 15 19 3. 18 20,5 3. 17 - - - - - - - - -
Tomčík Josef 80 5. 14 15 7. 9 - - - - - - 14´01" 3. 19 77 6. 14
Rejna Václav - - - - - - - - - 26 2. 18 14´26" 4. 18 76 7. 14
Sádlo Aleš - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kadlec Ondřej - - - 16 6. 10 - - - 22 5. 10 - - - - - -
Marvan David 135 2. 20 18 4. 15 18,5 4. 13 22 5. 10 15´30" 8. 15 90 5. 18
Švejda Petr 134 3. 19 18 4. 15 17,5 5. 11 17 7. 0 14´39" 5. 18 67 8. 10
Jackovič David - - - 16 6. 10 - - - 18 6. 2 14´54" 7. 17 61 9. 8
 
jméno
běh 1.609 m
vis na žebřinách
běh s kotoulem
odraz jednonož
tapping rukou
dvojskok snožmo
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Draslar Josef 6,36´28" 1. 19 1,09´77" 1. 19 12´80" 1. 20 196 1. 20 10´73" 1. 20 465 1. 20
Sirotek Adam 6,47´39" 2. 18 54´84" 4. 17 - -   - - - 12´54" 7. 16 385 5. 20
Němec Marek - - - 1,00´33" 2. 18 - - - - - - - - - - - -
Zíka Martin 7,55´11" 5. 11 45,´83" 7. 16 - - - - - - 11´32" 4. 19 405 4. 20
Filip Jakub - - - 50´80" 6. 17 - - - - - - 11´92" 6. 17 342 8. 20
Ryšan Dominik 8,00´64" 6. 11 - - - - - - - - - 11´20" 3. 20 408 3. 20
Kořistka Jan - -   - - - - - - - - - - - - - - -
Tomčík Josef 7,17´42" 3. 15 10´42" 8. 14 16´73" 4. 2 164 2. 17 13´42" 9. 13 307 11. 15
Rejna Václav 7,39´54" 4. 12 - - - 17´48" 5. 0 144 4. 13 10´95" 2. 20 330 9. 20
Sádlo Aleš - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kadlec Ondřej - - - - - - - - - - - - 11´32" 4. 19 422 2. 20
Marvan David 8,23´92" 7. 10 54´16" 5. 17 16´45" 3. 4 154 3. 15 11´82" 5. 18 365 6. 20
Švejda Petr 8,44´76" 9. 9 58´73" 3. 18 14´54" 2. 13 134 5. 11 12´86" 8. 15 364 7. 20
Jackovič David 8,26´53" 8. 10 14´86" 9. 7 - - - - - - 14´57" 10. 9 327 10. 20
 
jméno
běh 4 x 10 m
pohyblivost
ramenních kloubů
pohyblivost kyčelních kloubů
běh 100 m
běh 150 m
běh 200 m
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Draslar Josef 10´45" 1. 18 16 2. 20 48 5. 1 14´59" 2. 20 22´39" 2. 20 32´45" 1. 20
Sirotek Adam 10´61" 2. 16 28 1. 20 17 1. 20 14´54" 1. 20 22´63" 3. 20 33´22" 2. 20
Němec Marek - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zíka Martin - - - - - - - - - 15´11" 3. 20 22´36" 1. 20 34´67" 4. 18
Filip Jakub - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ryšan Dominik - - - - - - - - - 15´13" 4. 20 22´86" 4 . 20 37´58" 5. 15
Kořistka Jan - - - - - - - - - 17´26" 7. 13 - - - 38´95" 7. 13
Tomčík Josef - - - - - - - - - 16´54" 5. 16 24´89" 5. 17 34´09" 3. 19
Rejna Václav 11´22" 3. 11 11 3. 18 35 3. 8 16´80" 6. 15 27´07" 6. 13 39´95" 8. 12
Sádlo Aleš - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kadlec Ondřej - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Marvan David - - - - - - - - - 18´26" 10. 10 29´23" 9. 9 41´64" 9. 10
Švejda Petr 11´45" 4. 11 3 5. 10 38 4. 6 17´29" 8. 13 27´67" 7. 12 37´82" 6. 14
Jackovič David 12´32" 5. 10 8 4. 15 33 2. 9 17´70" 9. 12 28´16" 8. 11 43´06" 10. 8
 
jméno
běh 600 m
vertikal jump
(výskok)
skok sounož
běh k metám
Cooper test
(12ti minutový běh)
běh 50 m
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Draslar Josef 2.00´20" 1. 20 - - - - - - - - - - - - 7´30" 1. 20
Sirotek Adam 2,14´61" 2. 17 42 1. 19 202 1. 13 6´39" 1. 20 2.645 1. 18 7´30" 1. 20
Němec Marek - - - - - - - -   - - - - - - - - -
Zíka Martin - - - - - - - - - - - - - - - 7´30" 1. 20
Filip Jakub - - - 38 3. 15 - - - - - - - - - - - -
Ryšan Dominik - - - 38 3. 15 - - - - - - - - - 7´46" 2. 20
Kořistka Jan 2,22´06" 3. 15 35 5. 12 - - - - - - - - - 8´21" 6. 13
Tomčík Josef - - - 35 5. 12 197 2. 12 8´61" 4. 11 2.450 2. 12 7´74" 3. 18
Rejna Václav 2,28´41" 4. 14 37 4. 14 - - - - - - - - - 8´17" 4. 13
Sádlo Aleš - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kadlec Ondřej - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Marvan David 2,42´67" 5. 10 40 2. 17 187 3. 10 8´46" 3. 11 2.140 3. 6 8´61" 8. 8
Švejda Petr 2,46´20" 6. 9 32 6. 9 185 4. 10 8´38" 2. 12 1.760 4. 0 8´19" 4. 13
Jackovič David 3,23´41" 7. 1 30 7. 7 - - - - - - - - - 8´55" 7. 9
 
jméno
běh 300 m
běh 1.000 m
hod medicinbalem
obouruč
opakovaná sestava
s tyčí
běh 10 m
běh 30 m
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Draslar Josef 49´16" 1. 20 4,05´26" 2. 16 - - - - - - 2´36" 2. 20 4´91" 1. 20
Sirotek Adam 49´39" 2. 20 3,36´42" 1. 20 490 2. 19 14´73" 1. 20 2´29" 1. 20 4´91" 1. 20
Němec Marek - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Zíka Martin - - - - - - - - - - - - - - - 5´02" 3. 19
Filip Jakub - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Ryšan Dominik - - - - - - - - - - - - - - - 4´96" 2. 19
Kořistka Jan 59´29" 5. 14 4,15´77" 5. 14 430 4. 13 17´20" 2. 18 2´73" 3. 20 5´60" 8. 13
Tomčík Josef 57´13" 3. 16 4,07´09" 3. 15 - - - - - - 2´80" 4. 20 5´12" 4. 18
Rejna Václav 1,03´67" 6. 11 4,12´36" 4. 15 - - - - - - 2´92" 5. 17 5´44" 6. 15
Sádlo Aleš - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Kadlec Ondřej - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Marvan David 1,06´06" 7. 9 4,33´30" 6. 11 420 4. 12 21´22" 3. 13 2´73" 3. 20 5´57" 7. 13
Švejda Petr 59´09" 4. 15 4,51´48" 7. 8 500 1. 20 28´64" 4. 10 2´92" 5. 17 5´41" 5. 15
Jackovič David - - - 5,21´09" 8. 3 450 3. 15 1,20´74" 5. 0 3´32" 6. 8 5´89" 9. 10
 
jméno
běh 5 x 10 m
hexagon
 
 
 
 
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
výkon
pořadí
body
Draslar Josef - - - - - -                        
Sirotek Adam 13´61" 1. 20 7´29" 3. 18                        
Němec Marek - - - - - -                        
Zíka Martin - - - - - -                        
Filip Jakub - - - - - -                        
Ryšan Dominik - - - - - -                        
Kořistka Jan 14´29" 2. 17 6´61" 1. 20                        
Tomčík Josef 14´36" 3. 16 7´70" 5. 14                        
Rejna Václav 14´86" 5. 14 7´70" 5. 14                        
Sádlo Aleš - - - - - -                        
Kadlec Ondřej - - - - - -                        
Marvan David 14´54" 4. 15 6´73" 2. 20                        
Švejda Petr 15´07" 6. 13 7´39" 4. 17                        
Jackovič David 16´13" 7. 7 7´98" 6. 11                        
 
 
 
Výkonnostní testy brankařů 2008
jméno akční bruslení technické bruslení práce s hokejkou střelba nájezdy
test č.1 test č.2 test č.3 test č.4 test č.5 test č.1 test č.2 test č.3 test č.4 test č.5 test č.1 test č.2 test č.3 test č.1 test č.2
Sirotek Adam 25´09" 15´51" 16´09" 6´39" 12´74" 30´92" 22´16" 19´89" 27´45" 29´77" 27´09" 23´51" 11´36" 0 3
Rejna Václav 27´58" 17´22" 17´45" 8´20" 14´77" 36´13" 24´39" 23´45" 28´36" 33´09" 29´26" 25´98" 13´42" 0 9
Jelínek David 29´77" 18´74" - 8´26" 14´86" 38´51" 24´77" 23´54" 30´89" 34´01" - - - 0 3
Kunášek Michal 32´36" 18´64" - - - 37´09" 26´18" - - - - - - - -
Wágenknecht Filip 32´77" 19´23" 20´61" 8´39" 16´09" 36´49" 26´20" 24´70" 33´67" 40´32" 31´45" 34´54" 14´45" 2 7
Liska Štěpán - - 23´36" 8´51" 16´64" - - 26´36" 36´22" 44´32" 37´89" 35´32" 19´48" 5 6
 
Letní soustředění 2007
jméno
počet
bodů 
celkové
pořadí
vstupní test
obratnost
rychlost
síla
koordinace
vytrvalost
výstupní test
Sirotek Adam 11 1. 1,34´32" 1. 45´51" 2. 30´97" 2. 2.517,2 kg 1. 53´58" 1. 2.690 3. 1,34´18" 1.
Ryšan Dominik 24 2. 1,39´73" 2. 45´13" 1. 29´91" 1. 1.380.4 kg 6. 1,08´80" 6. 2.528 5. 1,40´70" 3.
Jiréň Dominik 30 3. 1,41´82" 4. 55´77" 7. 33´57" 6. 1.542,8 kg 4. 1,06´61" 5. 2.745 2. 1,35´85" 2.
Bureš Michal 34 4. 1,40´22" 3. 50´73" 5. 34´77" 7. 527,8 kg 9. 1,04´57" 4. 2.688 4. 1,35´85" 2.
Švejda Pavel 34 4. 1,45´95" 7. 49´16" 4. 31´39" 3. 1.441,3 kg 5. 1,02´70" 3. 2.320 8. 1,43´70" 4.
Tvrdík Jan 40 5. 1,43´01" 5. 57´29" 9. 36´01" 9. 1.867,6 kg 2. 1,18´67" 8. 2.755 1. 1,47´57" 6.
Jelínek Mates 43 6. 1,44´45" 6. 53´20" 6. 35´09" 8. 771,4 kg 7. 57´32" 2. 2.495 7. 1,51´67" 7.
Šváb Ladislav 48 7. 1,46´95" 8. 48´92" 3. 32´92" 5. 649,6 kg 8. 1,34´61" 10. 1.897 9. 1,44´16" 5.
Švejda Petr 51 8. 2,00´73" 10. 56´64" 8. 32´11" 4. 1.827,0 kg 6. 1,17´32" 7. 1.800 10. 2,03´17" 9.
Lázňovský Jakub 59 9. 1,57´11" 9. 1,04´32" 10. 38´01" 10. 771,4 kg 7. 1,29´20" 9. 2.510 6. 1,52´64" 8.
 
Jarní příprava 2007
jméno
počet
bodů 
celkové
pořadí
push test
(kliky)
burpee test
(angličáky)
běh 300 m
sit ups test
(sed- leh)
skok sounož
přednožování
vertikal jump
(výskok)
Sirotek Adam
114
1.
69
14
37´39"
10
56´82"
7
66
11
195
14
38
9
34
6
Jiráň Dominik
99
2.
50
11
33´48"
15
-
-
58
8
186
12
36
8
32
5
Tvrdík Jan
99
2.
38
8
33´42"
16
1,01´91"
6
59
9
190
13
41
11
30
3
Marvan David
88
3.
86
15
37´95"
9
1,05´95"
2
59
9
174
5
41
11
31
4
Švejda Pavel
88
3.
37
7
36´45"
12
1,03´07"
3
73
12
181
9
44
12
32
5
Jelínek Mates
83
4.
45
9
37´11"
11
1,02´10"
5
51
5
176
7
40
10
34
6
Kořistka Jan
76
5.
68
13
35´59"
13
-
-
84
14
176
7
31
5
-
-
Švejda Petr
71
6.
55
12
39´46"
6
1,07´64"
1
60
10
183
11
33
7
30
3
Tomčík Josef
69
7.
-
-
38´70"
8
1,02´89"
4
-
-
182
10
40
10
34
6
Ryšan Dominik
68
8.
49
10
32´77"
17
-
-
81
13
-
-
-
-
-
-
Filip Jakub
63
9.
31
5
39´08"
7
-
-
56
6
180
8
33
7
-
-
Śváb Ladislav
63
9.
-
-.
34´83"
14
-
-
57
7
173
5
29
3
35
7
Bureš Michal
61
10.
-
-
41´76"
5
-
-
46
3
174
6
30
4
34
6
Rejna Václav
55
11.
29
4
43´51"
4
-
-
45
2
161
3
38
9
-
-
Jestříbek David
32
12.
28
3
-
-
-
-
-
-
149
1
32
6
-
-
Jackovič David
28
13.
26
2
-
-
-
-
-
-
157
2
31
5
29
2
Lázňovský Jakub
24
14.
36
6
46´26"
3
-
-
50
4
-
-
-
-
28
1
Sádlo Aleš
19
15.
-
-
49´48"
2
-
-
-
-
-
-
25
1
34
6
Jelínek David
14
16.
19
1
51´98"
1
-
-
42
1
163
4
28
2
-
-
 
jméno
obratnost
síla - dřep
člunkový běh
 
 
 
 
 
Sirotek Adam
59´64"
12
100
16
2,27´04"
15
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jiráň Dominik
1,00´92"
9
51
13
1,23´29"
18
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tvrdík Jan
1,00´92"
9
37
8
1,25´61"
16
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Marvan David
1,00´74"
10
80
15
1,36´58"
7
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Švejda Pavel
1,01´80"
8
40
9
1,33´77"
11
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jelínek Mates
55´83"
14
24
4
1,31´05"
12
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Kořistka Jan
1,05´09"
6
30
5
1,30´58"
13
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Švejda Petr
1,04´82"
7
41
10
1,44´28"
4
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Tomčík Josef
59´86"
11
42
11
1,35´55"
9
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ryšan Dominik
-
-
40
9
1,21´42"
19
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Filip Jakub
55´80"
15
11
1
1,28´89"
14
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Śváb Ladislav
54´09"
16
23
3
1,36´09"
8
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Bureš Michal
58´42"
13
34
7
1,25´51"
17
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rejna Václav
1,00´92"
9
60
14
1,34´56"
10
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jestříbek David
1,05´92"
5
50
12
1,41´16"
5
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jackovič David
1,21´54"
2
50
12
1,45´40"
3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Lázňovský Jakub
1,20´61"
3
32
6
1,49´25"
1
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sádlo Aleš
1,14´95"
4
-
-
1,38´58"
6
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Jelínek David
1,27´16"
1
20
2
1,45´92"
2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Letní soustředění 2007
jméno
počet
bodů 
celkové
pořadí
vstupní test
obratnost
rychlost
síla
koordinace
vytrvalost
výstupní test
Sirotek Adam 17 1. 1,32´92" 2. 59´42" 3. 16´42" 4. 1.833,4 kg 2. 1,22´42" 2. 12,58´16" 3. 1,26´16" 1.
Ryšan Dominik 18 2. 1,31´48" 1. 1,02´54" 4. 15´51" 2. 1.619,8 kg 4. 1,28´36" 4. 12,14´92" 1. 1,26´45" 2.
Němec Marek 19 3. 1,33´07" 3. 57´07" 2. 14´61" 1. 2.670,0 kg 1. 1,20´70" 1. 13,49´01" 5. 1,37´89" 6.
Draslar Josef 27 4. 1,35´36" 4. 56´48" 1. 16´42" 4. 1.797,8 kg 3. 1,30´73" 5. 14,00´29" 6. 1,35´36" 4.
Bureš Michal 35 5- 1,36´89" 5. 1,02´80" 5. 16´20" 3. 551,8 kg 10. 1,31´51" 7. 12,15´64" 2. 1,29´64" 3.
Tomčík Josef 42 6. 1,38´61" 6. 1,05´48" 6. 17´01" 5. 925,6 kg 7. 1,33´22" 9. 13,15´45" 4. 1,33´62" 5.
Švejda Petr 51 7. 1,44´70" 7. 1,20´95" 10. 17´80" 6. 1.157,0 kg 5. 1,30´98" 6. 15,41´01 10. 1,44´45" 7.
Marvan David 52 8. 1,47´11" 8. 1,06´30" 7. 18´13" 7. 712,0 kg 9. 1,25´77" 3. 15,04´73" 8. 1,49´48" 10.
Rejna Václav 57 9. 1,48´48" 9. 1,11´92" 8. 18´74" 8. 943,4 kg 6. 1,33´06" 8. 15,23´54" 9. 1,49´07" 9.
Kadlec Ondřej 59 10. 1,50´07" 10. 1,17´92" 9. 18´13" 7. 765,4 kg 8. 1,39´09" 10. 15,01´20" 7. 1,48´11" 8.
 
Jarní příprava 2007
jméno
počet
bodů 
celkové
pořadí
push test
(kliky)
plavání 50 m
běh 300 m
sit ups test
(sed- leh)
burpee test
(angličáky)
přeskok švihadla
plavání 75 m
Sirotek Adam
150
1.
48
6
1,05´98"
3
1,01´64"
7
81
10
38´09"
6
58
5
1,48´70"
2
Zíka Martin
125
2.
50
7
59´86"
6
1,04´42"
5
79
8
38´79"
5
38
1
1,37´43"
3
Draslar Josef
115
3.
30
2
1,01´92"
5
1,02´26"
6
55
4
32´86"
10
68
7
1,36´56"
4
Němec Marek
110
4.
56
8
45´22"
8
1,00´06"
8
80
9
37´95"
7
67
6
-
-
Švejda Petr
91
5.
37
4
1,05´22"
4
1,07´43"
3
82
6
47´09"
2
70
8
-
-
Tomčík Josef
87
6.
-
 
-
-
1,06´95"
4
64
7
41´76"
4
45
2
-
-
Bureš Michal
85
7.
-
 
-
-
-
-
-
-
33´86"
9
55
4
1,18´86"
5
Ryšan Dominik
75
8.
35
3
46´22"
7
-
-
-
-
32´86"
10
-
-
-
-
Marvan David
64
9.
45
5
1,10´01"
2
1,12´06"
2
60
5
37´23"
8
78
9
-
-
Rejna Václav
64
9.
25
1
1,12´36"
1
1,14´20"
1
45
3
44´13"
3
83
10
1,57´43"
1
Kořistka Jan
50
10.
48
6
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Kadlec Ondřej
26
11.
-
 
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Sádlo Aleš
21
12.
-
 
-
-
-
-
26
1
49´05"
1
-
-
-
-
Jackovič David
17
13.
-
 
-
-
-
-
39
2
-
-
53
3
-
-
Filip Jakub
13
14.
35
3
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 
jméno
skok sounož
běh 100 m
přednožování
plavání 50 m
obratnost
skok do
dálky
skok do
výšky
plavání 25 m
Sirotek Adam
205
8
13´28"
7
38
10
-
-
1,02´01"
9
359
6
110
5
26´36"
3
Zíka Martin
205
9
13´95"
5
20
4
56´45"
6
1,11´61"
5
344
4
115
7
22´86"
4
Draslar Josef
201
7
14´23"
4
23
6
51´67"
8
1,01´54"
10
-
-
-
-
-
-
Němec Marek
220
10
-
-
29
9
-
-
58´05"
12
-
-
120
8
-
-
Švejda Petr
190
5
14´92"
3
20
4
1,03´36"
4
1,05´26"
7
360
7
105
3
26´76"
2
Tomčík Josef
206
9
13´40"
6
23
6
-
-
1,04´95"
8
357
5
100
2
-
-
Bureš Michal
168
2
-
-
29
9
46´20"
9
1,11´29"
6
-
-
115
6
18´76"
5
Ryšan Dominik
195
6
-
-
-
-
-
-
58´26"
11
-
-
110
4
18´46"
6
Marvan David
188
4
15´09"
2
27
8
1,06´20"
3
-
-
305
1
105
3
-
-
Rejna Václav
168
2
15´95"
1
18
3
1,14´41"
2
1,17´20"
3
316
2
115
6
31´04"
1
Kořistka Jan
-
-
-
-
-
-
1,02´09"
5
-
-
-
-
110
5
-
-
Kadlec Ondřej
-
-
-
-
15
2
54´76"
7
1,16´95"
4
340
3
-
-
-
-
Sádlo Aleš
163
1
-
-
12
1
-
-
1,27´51"
2
-
-
100
1
-
-
Jackovič David
-
-
-
-
22
5
1,23´05"
1
1,39´86"
1
-
-
-
-
-
-
Filip Jakub
184
3
-
-
24
7
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 
jméno
koordinace
běh 700 m
člunkový běh
bench press 18 kg
dřep s činkou
zápěstí 2,5 kg
Cooper test
(12ti min. běh)
 
Sirotek Adam
2,08´61"
10
2,43´36"
7
3,39´30"
11
24
9
50
10
56´27"
3
2.680
8
 
 
Zíka Martin
2,52´32"
1
2,49´09"
4
4,01´59"
8
24
9
52
11
38´31"
5
2.375
4
 
 
Draslar Josef
-
-
2,46´09"
5
3,39´56"
10
16
5
44
9
33´36"
6
2.678
7
 
 
Němec Marek
2,00´09"
11
-
-
3,23´18"
13
-
-
7
1
-
-
-
-
 
 
Švejda Petr
2,20´51"
7
3,36´26"
1
4,04´17"
4
22
8
13
4
50´22"
4
-
-
 
 
Tomčík Josef
2,34´73"
4
2,52´26"
3
3,40´97"
7
12
4
25
7
-
-
2.320
3
 
 
Bureš Michal
2,13´46"
8
-
-
3,49´06"
6
8
2
18
6
1,05´08"
2
2.575
6
 
 
Ryšan Dominik
-
-
-
-
3,28´37"
12
16
5
12
3
-
-
2.680
8
 
 
Marvan David
-
-
3,14´09"
2
4,06´25"
3
9
3
-
-
-
-
2.305
2
 
 
Rejna Václav
2,22´09"
6
-
-
4,09´58"
2
19
7
36
8
-
-
1.950
1
 
 
Kořistka Jan
2,11´22"
9
2,44´07"
6
3,40´02"
9
1
1
-
-
1,10´27"
1
2.560
5
 
 
Kadlec Ondřej
2,22´95"
5
-
-
3,56´21"
5
-
-
-
-
-
-
-
-
 
 
Sádlo Aleš
2,50´86"
2
-
-
4,16´34"
1
17
6
16
5
-
-
-
-
 
 
Jackovič David
2,48´20"
3
-
-
-
-
-
-
10
2
-
-
-
-
 
 
Filip Jakub
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
 
 
 
 
 
Letní soustředění 2005
jméno
počet
bodů 
celkové
pořadí
vstupní test
obratnost
rychlost
síla
koordinace
vytrvalost
výstupní test
Sirotek Adam 10 1. 1,19´39" 2. 1,13´86" 1. 11´55" 2. 70 1. 1,05´61" 1. 8,43´80" 2. 1,20´48" 1.
Ryšan Dominik 25 2. 1,18´13" 1. 1,13ˇ95" 2. 11´57" 3. 52 4. 1,25´80" 11. 8,43´80" 2. 1,21´95" 2.
Švejda Pavel 36 3. 1,29´29" 7. 1,18´70" 6. 12´42" 8. 60 3. 1,11´09" 3. 9,38´48" 6. 1,24´86" 4.
Kořistka Jan 37 4. 1,22´39" 3. 1,16´92" 5. 12´45" 9. 26 10. 1,07´45" 2. 9,00´64" 5. 1,23´58" 3.
Tvrdík Jan 42 5. 1,26´20" 5. 1,15´42" 3. 11´82" 4. 45 7. 1,30´64" 12. 8,47´45" 4. 1,27´67" 7.
Filip Jakub 42 5. 1,30´92" 8. 1,16´32" 4. 11´95" 5. 30 9. 1,23´92" 9. 8,32´36" 1. 1,26´26" 6.
Šváb Ladislav 44 6. 1,28´99" 6. 1,19´61" 8. 11´51" 1. 57 3. 1,25´26" 10. 10,25´70" 8. 1,28´09" 8.
Jiráň Dominik 44 6. 1,25´86" 4. 1,22´61" 11. 12´23" 7. 51 5. 1,22´09" 7. 9,00´64" 5. 1,25´57" 5.
Bureš Michal 56 7. 1,32´13" 10. 1,25´16" 12. 12´09" 6. 23 11. 1,14´95" 5. 8,44´16" 3. 1,32´13" 9.
Švejda Petr 59 8. 1,31´51" 9. 1,19´45" 7. 12´48" 10. 51 5. 1,20´29" 6. 10,56´58" 11. 1,35´22" 11.
Marvan David 61 9. 1,64´80" 11. 1,22´07" 10. 13´09" 11. 50 6. 1,13´06" 4. 10,12´48" 7. 1,39´67" 12.
Jelínek Mates 70 10. - 14. 1,20´09" 9. 13´67" 12. 38 8. 1,23´42" 8. 10,37´26" 9. 1,33´07" 10.
Jelínek David 88 11. 1,52´09" 13. 1,54´39" 14. 13´89" 13. 18 12. 2,12´39" 13. 10,48´11" 10. 1,54´67" 13.
Sádlo Aleš 92 12. 1,50´11" 12. 1,31´73" 13. - 14. - 13. - 14. - 12. - 14.
 
Jarní příprava 2005
jméno
počet
bodů 
celkové
pořadí
push test
(kliky)
angličáky
(za 20 sec)
běh 100 m
burpee test
(angličáky)
běh 300 m
sit ups test
(sed - leh)
plavání 25 m
Sirotek Adam
192
1.
30
9
10
3
16´44"
5
38
9
1,03´95"
10
63
14
37´14"
5
Švejda Pavel
176
2.
26
8
11
4
-
-
38
9
1,08´87"
4
72
17
23´20"
16
Tvrdík Jan
153
3.
22
7
11
4
18´65"
3
41
6
1,05´12"
8
58
12
33´18"
8
Kořistka Jan
150
4.
41
11
12
5
16´43"
6
39
8
1,05´26"
7
72
17
29´93"
14
Marvan David
148
5.
31
10
12
5
19´09"
2
40
7
-
-
56
11
33´96"
6
Švejda Petr
146
6.
-
-
11
4
-
-
47
3
1,13´14"
2
62
13
30´87"
11
Ryšan Dominik
126
7.
26
8
-
-
-
-
35
10
-
-
66
15
24´15"
15
Tomčík Josef
122
8.
-
-
10
3
16´16"
7
38
9
1,05´82"
6
52
9
33´59"
7
Bureš Michal
120
9.
20
5
11
4
-
-
35
10
-
-
43
7
-
-
Jelínek Mates
115
10.
26
8
12
5
-
-
38
9
1,07´75"
5
58
12
-
-
Jiráň Dominik
85
11.
-
-
-
-
-
-
-
-
1,04´93"
9
69
16
42´61"
1
Sádlo Aleš
77
12.
12
2
-
-
-
-
50
2
1,10´11"
3
29
2
30´50"
12
Filip Jakub
72
13.
16
3
10
3
-
-
40
7
-
-
47
8
40´17"
2
Solnař Miroslav
64
14.
20
5
9
2
-
-
40
7
-
-
55
10
32´48"
10
Rejna Václav
60
15.
9
1
9
2
17´35"
4
45
4
1,14´15"
1
22
1
32´51"
9
Jackovič David
52
16.
21
6
9
2
-
-
-
-
-
-
42
6
40´04"
3
Jelínek David
45
17.
17
4
-
-
20´12"
1
57
1
-
-
37
4
38´10"
4
Šváb Ladislav
42
18.
-
-
8
1
18´65"
3
42
5
-
-
-
-
30´12"
12
Kouřil Tomáš
38
19.
-
-
10
3
-
-
45
4
-
-
34
3
-
-
 
jméno
skok sounož
frekvenční síla
vertikal jump
(výskok)
výbušnost
(schody)
přednožování
plavání 75 m
obratnost
výdrž
pod vodou
Sirotek Adam
166
12
28´15"
10
28
8
109
7
23
5
3,08´17"
1
52´17"
10
25´24"
9
Švejda Pavel
172
14
-
-
29
9
103
5
-
-
-
-
53´45"
9
25´84"
10
Tvrdík Jan
154
9
31´95"
4
27
7
101
3
22
4
2,07´41"
8
57´74"
8
15´95"
5
Kořistka Jan
156
12
29´96"
8
28
8
-
-
-
-
1,59´08"
11
-
-
-
-
Marvan David
169
13
31´01"
5
24